#Flet_ditari esht shum von dhe sdua te shqetsoj njeri. Po ti - TopicsExpress          

#Flet_ditari esht shum von dhe sdua te shqetsoj njeri. Po ti je miku im ti mban cdo gjje timen. E di dhe sot eca neper shtepi u futa ne dhomen e tij dhe ah.. Si ma beri kte. Vall do mesohem dot nje dit. Kjo shtepi sesht me e njejta pa te pa vlain tim... E di miku im me duket sikur edegjoj te ec neper shtepi.. Me duket sikur me therret po kur kthej koken askush nuk esht......ka kaluarnje muaj. Smundem .. Dhe babi sme flet. E di e shikoj ne syt e tij qe me urren.. Sa do doja qe vllai te ishte ktu. Sa do doja qe koha te kthehej pas e kurr mos te ishte nisur.. Sa shum do doja ta ndjeja perseri ate perqafimin e tij e te strukesha ne krahet e tij.......cberi ky zot ... Po askush se kthen kohen pas se mbi te gjitha vetem ajo nuk sfidohet........................engjell
Posted on: Thu, 17 Oct 2013 20:19:41 +0000

Trending TopicsRecently Viewed Topics
© 2015