Histori Dashurie :(:( Dy te dashur vendosen ti jepnin fund - TopicsExpress          

Histori Dashurie :(:( Dy te dashur vendosen ti jepnin fund lidhjes se tyre pas shume vitesh kur djali u martua ish e dashura e tij u afrua dhe i tha: Si guxon te perdoresh ngjyren time te preferuar ne dekorin e dasmes tende!! Si guxon te vendosesh lulet e mia te preruara neper tavolina !! Si guxon te martohesh ne te njeten date kur u njohem bashke !! Si guxon te perdoresh kengen tone ne ceremoni...!! Djalit i Rrodhen lotet dhe i tha: Sepse kjo eshte menyra e vetme qe te genjeja zemren sikur po martohem me ty. :(:(
Posted on: Wed, 19 Jun 2013 11:45:04 +0000

Trending TopicsRecently Viewed Topics
© 2015