Horoskopi Ditor 30 Nentor 2013, 30/11/2013 parashikimi i yjeve - TopicsExpress          

Horoskopi Ditor 30 Nentor 2013, 30/11/2013 parashikimi i yjeve per neser! Dashi (21 Mars – 20 Prill) Nje vonese e vogel do t’ju prishe humorin, por rrini te qete dhe kalojeni diten me buzeqeshje. Ngushellimin do ta gjeni vetem prane te dashurit. Demi ( 21 Prill – 20 Maj) Dita e sotme ju ofron mundesi te shkelqyera. Pas disa diteve te lodhshme pune, do te shlodheni me miqte dhe njerezit qe doni me shume. Binjaket (21 Maj – 21 Qershor) Sot do te karakterizoheni nga nje kthjelltesi dhe nje aftesi reflektuese qe do t’ju ndihmoje shume. Do ta kaloni diten shume gezueshem. Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik) Dita e sotme nuk ju ofron shume, pasi yjet ju kane kthyer krahet. Pershtatuni me rutinen e perditshme dhe shmangiuni problemeve. Luani (23 Korrik – 22 Gusht) Pavaresisht nga impenjimet dhe deshira e mire qe keni, nuk do te arrini rezultate te kenaqshme. Pengesat me te medha do t’i nxirrni ju vete. Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator) Yjet ju ofrojne sens praktik, duke ju sugjeruar menyra me te pershtatshme per te nderhyre dhe per te shfytezuar rrethanat. Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor) Yjet jane ne nje forme te shkelqyer ne qiellin tuaj dhe ju japin mundesi te medha ne nje loje dashurie. Mos i dramatizoni me kot situatat. Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor) Do te keni deshire te perjetoni nje dite plot emocione. Do te fitoni simpatine e atyre qe ju rrethojne, gje per te cilen jeni te ndergjegjshem. Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor) Njerezit me te cilet do te kaloni kete dite jane pikerisht ata qe doni me shume. Me disa miq dhe familjare do te flisni hapur per disa probleme intime. Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar) Do t’i kaloni oret e dites per mrekulli dhe do te arrini te kuptoni kur te tjeret kane nevoje per ju. Ne dashuri gjithcka do te shkoje ashtu si deshironi. Ujori (21 Janar – 19 Shkurt) Vazhdoni te enderroni, sepse kjo eshte dita me e pershtatshme per te realizuar endrrat. Perfitoni nga kjo dite per t’u shlodhur, por edhe per te medituar. Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars) Ana sentimentale do te jete e persosur dhe do t’ju beje jeten me te embel dhe me te bukur. Dashuria ju ngacmon me propozime te shkelqyeshme. *Stela
Posted on: Fri, 29 Nov 2013 17:25:05 +0000

Trending TopicsRecently Viewed Topics
© 2015