LMT Eži sakauj Miesniekus Šodien Latvijas Čempionātā - TopicsExpress

LMT Eži sakauj Miesniekus Šodien Latvijas Čempionātā Regbijā 15 U20 vecuma grupā tika aizvadīta kārtējā spēle starp LMT Eži komandu un RK Miesnieki jauniešiem. Lai gan RK Miesnieki nespēja sapulcināt pilnu komandas sastāvu (tikai 11 no nepieciešamajiem 15 spēlētājiem), spēle tikai aizvadīta un noslēdzās ar LMT Eži pārliecinošu uzvaru 74:3. Redzot, kādus sastāvus spēlei piedāvā un spēj izlikt abas komandas, LMT Eži U20 treneris Mārtiņš Straume jau pirms spēles saviem audzēkņiem teica – šī būs treniņa spēle, un tā arī tā jāspēlē. Mārtiņš Straume, U20 komandas treneris: Patiess prieks, ka džeki spēja savākties pilnā sastāvā un aizvadīt LIELISKU spēli. Grūti ko pārmest, bet vajadzētu tomēr vairāk spēlēt komandā! Šis uzdevums tika izpildīts otrajā puslaikā, kad komanda demonstrēja KOMANDAS spēli! Spēli aizvadījām kā treniņu spēli, sagatavot jauniešus gaidāmajam turnīram Francijā, kā arī Latvijas pieaugušo izlasei! Kārlis Bušēvics, U20 komandas kapteinis: Uz šodienas U20 spēli Ežu komanda pirmo reizi, sezonas laikā, savāca pilnu sastāvu, ko nespēja izdarīt Miesnieks komanda, kas arī deva mums iespēju savākt tik daudz punktus. Pirmajā puslaikā pārsvarā spēli aizvadījām uzbrukumā, neļaujot pretiniekiem veidot savu spēli un pietuvoties mūsu ieskaites laukumam! Pirmajā puslaikā parādījām katrs savu individuālo spēli, kas, ja godīgi, nepatika mūsu trenerim…….. Otrajā puslaikā, ņemot vērā trenera Mārtiņa Straumes norādījumus, sākām vairāk spēlēt komandas spēli, vairāk spēlējot uz komandu un spēli veidojot „plašāku”. Arī šādi spēlējot spējām gūt punktus un sagraut pretiniekus vēl vairāk. Trenera Mārtiņa uz papīra zīmētās kombinācijas iznāca arī uz laukuma ! Par to prieks bija gan trenerim, gan pašiem spēlētājiem ! Kā piebilst gan Mārtiņš, gan Kārlis –spēle tika spēlēta bez stūmiena cīņā un ilga tikai 2x30 minūtes. Arī šie aspekti darbojās par labu mūsu LMT Eži komandai, praktiski neatstājot cerības RK Miesnieki jaunajai maiņai! Sveicam U20 komandu ar kārtējo uzvaru Latvijas Čempionāta ieskaitē!
Posted on: Sat, 05 Oct 2013 19:03:14 +0000