Po ju tregoj nje histori qe me ka ndodhur me kushuriren. Shkova 1 - TopicsExpress          

Po ju tregoj nje histori qe me ka ndodhur me kushuriren. Shkova 1 dit per dreke ke tezja, aty ndodhej vetem kushurira ime, filluam duke bo muhabet ajo kishte veshur tuta sportive dhe nje bluze te holle, se si po u ndjeja kur e shikoja ashtu. Nje moment kur u ngrit kushurira ne kembe i hodha nje sy te bytha o zot ca bythesh.. Ne ato momente fillova te ndihem ne siklet. Kushurira me beri 1 kafe dhe ul perballe meje dhe me...Shiko me shum Prano Realitetin
Posted on: Tue, 16 Jul 2013 10:44:26 +0000

Trending TopicsRecently Viewed Topics
© 2015