hahhahaa:D nie wierze :D a jednak pykło :D Piłka nożna, - TopicsExpress

hahhahaa:D nie wierze :D a jednak pykło :D Piłka nożna, Włochy Serie A Torino - Inter Mediolan wyrównanie na 3:3 w 90minucie. Wynik meczu : Remis (Kurs: 3,30) Piłka nożna, Hiszpania La Liga Valladolid - Sevilla wyrównanie na 2:2 w 84minucie. Wynik meczu : Remis (Kurs: 3,30) Piłka nożna, Hiszpania 2. liga Numancia - Hercules wyrównanie na 1:1 w 91minucie. Wynik meczu : Remis (Kurs: 3,50) Piłka nożna, Francja Ligue 1 Lyon - Bordeaux wyrównanie na 1:1 w 92 minucie. Wynik meczu : Remis (Kurs: 3,30) 2 zł 125,78 251,56 zł i drugi kupon: Piłka nożna, MŚ U17 United Arab Emirates U17 - BrazyliaU17 Wynik meczu : Brazylia U17 (Kurs: 1,10) win Brazylia U17 Piłka nożna, MŚ U17 Włochy U17 - Nowa Zelandia U17 Wynik meczu : Włochy U17 (Kurs: 1,15) win Włochy U17 Piłka nożna, Polska Ekstraklasa Legia Warszawa - Piast Gliwice Wynik meczu : Legia Warszawa (Kurs: 1,38) win Legia Warszawa Piłka nożna, Ukraina 1. liga Metalurg Donieck - Tavriya Simferopol Wynik meczu : Metalurg Donieck (Kurs: 1,25) win 100 zł 2,18 218 zł Piękny weekend za nami :)
Posted on: Sun, 20 Oct 2013 21:00:56 +0000