24.08.2013 Lokomotiva: Ludgeřovice B 2:0 HODNOCENÍ - TopicsExpress

24.08.2013 Lokomotiva: Ludgeřovice B 2:0 HODNOCENÍ ZÁPASU Trenér Lička První mistrák sezóny jsme začali velice nervózně, ale po brance Mrůze v 7.minutě jsme se uklidnili a začali hrát svou hru. V 17.minutě pak ale přišel nesmyslný zkrat Poděbradského, kdy po faulu na něj zbytečně oplácel a viděl zaslouženě červenou kartu. Mužstvo jsem musel trochu zatáhnout, ale i tak hráli svou hru. Naštěstí se ve 27.minutě dobře uvolnil Šterban a stoper hostů za faul obdržel červenou kartu. Pak už se hrál většinou fotbal pod naší kontrolou, ale skoro bez šancí - jak se říká „od šestnáctky po šestnáctku“. V 60.minutě jsme dobře zakombinovali od půle hřiště a perfektní akci zakončil Mrůz na 2:0. Velmi nepříjemná situace vznikla v 86.minutě, kdy se po souboji nešťastně zranil Kavka, který nám bohužel bude nějaký čas chybět. Musím klukům poděkovat za zodpovědný výkon po celé utkání a je vidět, že i v okleštěné sestavě máme na čem stavět. Je vidět, že i na borce, kteří nejsou tak technicky dobře vybaveni jako ti, kteří nemohli hrát kvůli disciplinárním trestům, se můžu spoléhat a jsou bojovní. SESTAVA A BODOVÁNÍ Pihik 5 Uhlár 6 Domanský 7 Pauliška 5 Vajda 5 Hanulík 7 Kavka 8 (86.Ksandr) Mrůz 7 Poděbradský 1 Mareček 6 Šterban 7 ČK: 17.min. Poděbradský ŽK: 19.min. Pauliška, 37.min.Vajda BRANKY: 7.min. Mrůz, 60.min.Mrůz Hodnocení se snižuje o 1 známku za zbytečnou žlutou kartu. 1 katastrofální, 2 mizerný, 3 slabý, 4 podprůměrný, 5 průměrný, 6 dobrý, 7 velmi dobrý, 8 výborný, 9 excelentní, 10 mimořádně vynikající. Trenér Lička
Posted on: Sun, 25 Aug 2013 18:55:36 +0000