25. kolo (2012/2013) Velký Valtinov - Rynoltice 1:5 - TopicsExpress

25. kolo (2012/2013) Velký Valtinov - Rynoltice 1:5 (1:1) Poločas byl vyrovnaný, ale zejména kvůli naší nesourodé hře, takže domácí v něm dokázali vzdorovat. Valtinov zahrozil střelou, a pak jednou průnikem do otevřené obrany. My po první šanci skórovali trefou Pudila z 25 metrů. Přestože jsme měli mírně navrch, domácí dokázali vyrovnat. Po přestávce bylo však vše jinak. Vstup do druhé půle se nám vydařil. Nejprve zahrozil Pudil a chvíli na to se individuálně prosadil od půlky Jaroslav Vacek a přes několik hráčů dovezl míč až na velké vápno odkud levačkou obstřelil obloučkem brankáře. To nám pomohlo. Uklidnili jsme se a začali si zápas s posledním týmem užívat. Jenže domácím se dařilo chytat naše útoky do ofsajdů, kterých bylo minimálně deset. V 62. R. Zeidler střílel do opuštěné brány, ale nastřelil bránící hráče. Pak se střela hostů odrazila od břevna a zmatený obránce ve snaze míč odkopnout, pálil přesně do sítě. Za necelé dvě minuty vybojoval Ptáček míč a R. Zeidler dával na 1:4. Dalších šancí přibývalo, ale trefil se již jenom Tomáš Vacek výstavní střelou z trestného kopu přesně pod víko. Branky: 36. Pýcha 20. Pudil, 48. Jar. Vacek, 65. vlastní, 67. R. Zeidler, 75. T. Vacek. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Rynoltice: Kubínek - Švarc (46. Javůrek), Kotek ml., Jar. Vacek, Vodseďálek - Kotek st., Ptáček, T. Vacek, Pudil - R. Zeidler (70. Hanzl), Jan Vacek (55. T. Zeidler). Další výsledky, tabulka a program závěrečného kola na: fkrynoltice.cz/clanky/aktuality/25.-kolo--2012-2013--velky-valtinov---rynoltice-1-5--1-1-.html
Posted on: Tue, 11 Jun 2013 18:28:28 +0000