3.kolo V.A Liga FC 09 7:4 PORIADNE SLIPY polčas: 1:3 Góly: - TopicsExpress

3.kolo V.A Liga FC 09 7:4 PORIADNE SLIPY polčas: 1:3 Góly: Róbert Pšenica (2), Michal Lacko (1), Peter Palík (skoro hrdina zápasu)(1) Zostava: Peťo Kozárik- Róbert Pšenica, Erik Kandra, Michal Kováčik - Peter Jurný, Peter Palík - Michal Lacko, Filip Jurčo Nejaké to slovko o zápase: V 3.kole sme sa postavili proti tímu FC 09. Už len skrz to, že sa jednalo o zápas druhého s tretím, všetci diváci čakali veľké futbalové predstavenie. Za Slipy nastúpil v bráne „Kozič“ v obrane Erik, Mišo Kováčik, Pšenka a útočné dvojky boli Stoky - Jurson a Filip Jurčo s Mišom Lackom. Úvod zápasu nám nevyšiel a FC 09 nás zatlačilo, ale Kozič pochytal všetko čo sa dalo aj nedalo chytiť, do toho nám vyšiel brejk kde sa ukázalo aké je dôležite po večeroch cvičiť FIFU na x-boxe. Lacike, ktorý si zabehol do sedmičky dostal prihrávku a zahral sa na „Robena“ a elegantne pätičkou otvoril skóre zápasu. FC 09 mali stále viac z hry, ale Kozič chytal čo sa dalo aj nedalo a miestami privádzal súpera do šialenstva. Keď nestačilo jeho majstrovstvo pomohla mu konštrukcia brány(v prvom polčase asi 3 krát), ktorú si postavil excelentne. Dej hry sa viac menej nemenil, z oboch strán to bol behavý zápas, pričom po jednej prihrávke súper odzadu atakoval Stokára a pískal sa faul. Loptu si postavil Pšenka, ktorý sa rozbehol akoby išiel kopať pravačkou no všimol si, že brankár si postavil zle múr a lišiacky vystrelil ľavou nohou 2:0. Tretí gól pridal opäť Pšenka (ale ten si už nepamätám po akej situácii vznikol – asi bolo po zápase veľa medoviny a pred zápasom málo piva). Bohužiaľ 15 sekúnd pred koncom prvého polčasu sme zle striedali a súper to využil. Polčas sa skončil výsledkom 3:1. Nutno dodať, že po 5 minútach na ihrisku sa zranil Mišo Kovačik ktorému skočilo koleno, a o pár minút nato mal aj Erik nejaké zdravotné problémy. Vzhľadom na to, že sme hrali voči súperovi ktorý strelil v prvých dvoch zápasov 19 gólov to bol pekný výsledok. Hlavne vďaka Kozičovi, ktorý v prvom polčase chytil 5 – 6 vyložených gólových šancí súpera V druhom polčase sme však rýchlo dostali góly na 3:2 a 3:3 a začínalo sa od začiatku. Potom sa nám ešte podarilo raz streliť gól keď na Pšenkov center do sedmičky vyskakoval Stokár s obrancom pričom po teči (obrancu) padol gól na 4:3. Následne sme čelili obrovskému tlaku a nemožnosť striedať obrancov si vypýtala svoju daň. Iinkasovali sme 4 góly a prehrali 4:7. Mužom zápasu sa stal „Kozič“. Nebyť jeho tak sme súci na nakladačku s dvojciferným výsledkom. Inu škoda zranení, mohol to byť kúsok iný zápas, ale nevadí kvalitou hry sme potešili asi 30 prísediacich divákov. Po prvej prehre v sezóne sme sa však prepadli na štvrtú priečku a o týždeň v piatok sa predstavíme proti piatemu tímu v tabuľke Modrej partičke.
Posted on: Mon, 16 Sep 2013 19:13:42 +0000