8. 29.09.11:45 1.SC Znojmo-1. FC Viktorie Přerov 1:17 - TopicsExpress

8. 29.09.11:45 1.SC Znojmo-1. FC Viktorie Přerov 1:17 (1:9) GÓLY: SKŘEČEK 4x, BRAUN 3x, MIRVALD, MAZANÍK, GREČ 2x, HOŠŤÁLEK, HANDL, PISKA, OBRTEL 1x 1.SC Znojmo A : 1.FCV A 1:0 ( branky: ) 1.SC Znojmo B : 1.FCV B 0:9 ( branky: Skřeček 4x, Braun 2x, Hošťálek, Greč a Handl ) 1.SC Znojmo A : 1.FCV B 0:2 ( branky: Braun a Greč ) 1.SC Znojmo B : 1.FCV A 0:6 ( branky: Mirvald a Mazaník 2x, Obrtel a Piska ) Sestava A: Vojtěchovský - Gardián, Kuča, Komínek, Pospíšil, Koryčan, Mirvald, Obrtel, Nezval, Piska a Mazaník. Trenér: Kuča/Holouš Sestava B: Kuba - Stavěl, Hošťálek, Vyňuchal, Bereza, Handl, Bělaška, Braun, Skřeček a Greč. Trenér: Holouš/Kuča Report A+B: Dnešní soupeř patřil k těm slabším a podle toho i vypadala hra. Domácí postavili silné áčko, ale tím pádem byl druhý tým sotva důstojným soupeřem. Kluci konečně pochopili, že roztáhnout hru, znamená víc gólových příležitostí a tím pádem i branek. Proti domácímu áčku to byl boj z obou stran i když jsme měli ze hry určitě více my. Bohužel neproměňování šancí nás stálo lepší výsledek. Proti slabšímu béčku si oba naše týmy s chutí zastříleli a výsledkem toho byl debakl 15:0 v neprospěch domácích. První půle málem skončila desítkou a ta druhá dopadla lépe jen proto, že domácí do druhého poločasu posílili béčko dvěma hráči z prvního týmu. Nakonec po počátečním trápení i druhý poločas vyzněl střelecky pro nás. Dnes může těšit hlavně to, že jsme si mohli nacvičit roztažení hry do šířky, zpětné přihrávky, přechod 1/1, což byly situace, které v minulých těžkých utkání z naší hry zcela vymizely. Příští týden nás čeká Kroměříž a my bychom měli pokračovat v nastoleném trendu a připravit se tak na utkání se Spartou Brno. Břetislav Holouš
Posted on: Mon, 30 Sep 2013 17:39:01 +0000