BRVNIŠTE – PLEVNÍK 2:1 (2:0) Už v 7. min Mário Hároník - TopicsExpress

BRVNIŠTE – PLEVNÍK 2:1 (2:0) Už v 7. min Mário Hároník pekným gólom z dvanástich metrov otvoril skóre a o osem minút jeho prudkú strelu Magerčiak bravúrne vyrazil na roh. V 29. min po centri Šlesára pridal druhý gól Brvnišťa V. Barbosa. Strelu Mária Hároníka v 34. min zastavila žrď a o minútu pokusu V. Barbosu chýbali centimetre. V 40. min domáceho brankára ohrozil Kušnier, ale J. Čapliar si s jeho strelou poradil. V 56. min hostia zaútočili a striedajúci Pavlovič znížil. Prudkú strelu P. Ďurkecha v 61. min zblokoval J. Barbosa, ktorého pokus o päť minút kryl Magerčiak. Čelko v 72. min vystrelil nad a v 87. min Holiš mohol zvýšiť, ale tesne minul bránu. Góly: 7. Mário Hároník, 29. V. Barbosa – 56. Pavlovič. Brvnište: J. Čapliar – J. Barbosa, Kolembus, J. Hároník (Matúš Hároník), Hudek, Chovančík, M. Čamaj, Čelko (Holiš), Šlesár (Matej Hároník), V. Barbosa (J. Čamaj), Mário Hároník. Plevník: Magerčiak – Ligas (Pavlovič), Dodek (T. Ďurkech), Škrabák, B. Kremeň, Kamas, P. Ďurkech (Michálek), Babínec (Martin Buday), J. Kremeň, Kušnier, Michal Buday. Čítajte viac: povazska.sme.sk/c/6930304/strezenice-vyuzili-zavahanie-konkurentov-z-cela.html#ixzz2eZsTAvTr
Posted on: Wed, 11 Sep 2013 10:13:12 +0000

xt" style="margin-left:0px; min-height:30px;"> “And ye shall be unto me a kingdom of priests, and an holy
Encounter: (Sept. 2,2014 6:48pm) I arrived at home alone riding