Dneska 1. start na Osečná Open a výsledky dopadli následovně. - TopicsExpress

Dneska 1. start na Osečná Open a výsledky dopadli následovně. Přesto že Martin Zoul podal vynikající výkon i když ze začátku to tak nevypadalo tak postupem času se dostával do formy a v tabulce skončil nakonec po sečtení gamů na 2. místě. Na řadu přišel tedy klasický ATP pavouk.. kde v prvním zápase porazil zkušeně Lukáš Hajský 6:1 a pak bohužel se stalo že los byl sepsán tak jak byl narazil na nejlepšího hráče turnaje Jarda Bílý, který nakonec obdržel 1. místo, když ve finále porazil Zdeněk Suchar po setech 6:2 a 6:3. Martin Zoul se nakonec ocitl v souboji o 3. místo s Dan Dvořák. Diváci vyhlíželi tento zápas více než finále, protože se čekalo velké drama. Martin Zoul začal podávat a celý boj tím vlastně začal... První sadu jasně ovládl 6:2. Ve 2. setu za stavu 1:0 a 2. fiftýnu jakoby se něco stalo... bůh ví zda se něco odehrálo v hlavě samotného hráče či co ... ale od té doby se hra Martina Zoula zhoršila o třídu .. nic se nedařilo. Tomu také odpovídal 2. set, který prohrál 3:6. A byl před námi rozhodující 3. set . Kdo ví co se honilo v té době hráčům v hlavě, každopádně začínali na novo. Museli vypustit a zapomenout na ty momenty, které rozhodli předchozí 2 sety a soustředit se, jakoby se hrálo od znova. Martin Zoul opět začal podávat, ale už to byl opět Martin jakého známe, s tvrdými údery podél čar, bezchybný a diktujícím tempo hry. Martinovi se hodně často povedli údery, kterými svého soupeře dostal do kolen a ten pod psychickým nátlakem, který na něj byl vyvinut vyhodil svou raketu z ruky a doprovázející to pár vulgárními slovy... To také rozhodlo. Ve 3. setu často chybující Dan Dvořák.. psychicky nevydržel, míčky které mu končili na raketě odvracel tak že pro Martina to už potom byla "hračka" je zahrát. No abych to zkrátil. Martin nakonec při svém podání za stavu 5:4 porazil svého soupeře 6:4 ve 3 setu, a získal tak to co ho nejspíš dovedlo za vítězstvím, což byla jeho přítelkyně, která mu pomáhala se dostat ze špatných situací a povzbuzení v důležitých zápasech a zisku poháru za 3. místo na Osečná Open 2013. Takže umístění celkem - 1. Místo - Jarda Bílý, 2. místo - Zdeněk Suchar, 3. místo - Martin Zoul... Já doufám že se turnaj povedl, jsem rád že se povedlo i počasí a děkuji všem zúčastněným za účast a hru "fair play"!
Posted on: Sun, 11 Aug 2013 18:42:25 +0000