Drama nad dramama! Naime, tako se može opisati današnja - TopicsExpress

Drama nad dramama! Naime, tako se može opisati današnja utakmica ekipe Poljanca i naše Bednje. Prvo poluvrijeme dominacija NK Poljanca iako su bili u igračkom zaostatku, naša ekipa je odigrala slabo i tromo. Mreže su mirovale sve do 36 minute kad je domaći igrač Mario Novak zabio za 1:0. Tim rezultatom su ekipe otišle na odmor. Drugo poluvrijeme: 47 minuta, 1:1. Iz penala bio je siguran Denis Jakopčić. Bednja je preuzela inicijativu drugo poluvrijeme, ali bilo je puno prilika i s jedne i s druge strane i pravo je čudo da je utakmica završila rezultatom 1:1. Iz drugog poluvremena izdvojit ćemo odlićnu priliku Jurice Hrženjaka koji je prekrasno prošao dvojicu domaćih igrača, ali pucao je ravno u golmana. Dobru priliku imao je i Denis Jakopčić, ali lopta je otišla nešto pored gola. U 90+ mat pozicija za našu ekipu, ali golman domaćih je odličnom obranom obranio pokušaj Denisa i otišlo se na penale. Penali: 1. Serija, obojica izvođaća sigurni. 2. Serija, također sigurna oba izvođaća. 3. Serija, i dalje bez grješke sa obaju strana. 4. Serija, Kristijan Višnjić zabija, a Jasmin zabija penal i u prednosti smo. 5. serija. Odlučujuća serija pala je na Juricu Hrženjaka. Lošim udarcem po sredini gola, golman ćita i Poljanec se vraća. Nada domaćih nije dugo trajala, jer Jasmin još jednom brani penal i Bednja je u osmini finala! Bravo Bednja!!
Posted on: Thu, 15 Aug 2013 18:55:54 +0000