Drugi mecz, druga porażka W drugiej kolejce GALS-u po - TopicsExpress

Drugi mecz, druga porażka W drugiej kolejce GALS-u po trwającym niespełna godzinę meczu przegraliśmy z drużyną UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów. Przeciwnik dominował w każdym elemencie gry co pozwoliło mu na szybkie objęcie prowadzenia 2-0 w setach. Tradycyjnie naszą bolączką był odbiór zagrywki, choć rywale wcale nie dysponowali mocną zagrywką, były to raczej trudne szybujące piłki. Tylko w ostatniej partii byliśmy w stanie nawiązać wyrównaną walkę z Olimpijczykami i pod koniec seta przegrywaliśmy tylko 19-20 mając piłkę po naszej stonie. Niestety Trochimiak podczas ataku przekroczył linię środkową i zamiast wyrównania mieliśmy prowadzenie zawodników Mszczonowa 21-19.Kolejne dwie nasze nieskończone akcje i pojedyńcze ataki dały pewne , niezagrożone przez cały mecz zwycięstwo Olimpijczyków. BOSSA Olymp Błonie-UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0-3(14-25,17-25,21-25) OLYMP : Trochimiak,WoźnickiMVP,Wawrzyńczak,Sapigórski,Wójcik,Zakrzewski, oraz Stańczak(c),Kmiecik
Posted on: Mon, 14 Oct 2013 16:04:17 +0000