Gwiazda Bydgoszcz 1 : 1 Lech Rypin W dzisiejszym dniu na - TopicsExpress

Gwiazda Bydgoszcz 1 : 1 Lech Rypin W dzisiejszym dniu na boisku przy ul. Sportowej w Rypinie junior starszy Lecha podejmował Bydgoską Gwiazdę, obie drużyny są w czubku tabeli, poprzez co mecz był atrakcyjny dla licznie zgromadzonej publiczności w Rypinie. Mecz nie ma co ukrywać przebiegał pod dyktando Rypinian lecz brak wykończenia i spokój w niektórych sytuacjach spowodował tylko remis. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, zaś w drugiej połowie obie drużyny zaczęły grać bardzo agresywnie i ofensywnie poprzez co spotkanie miało ciekawe obroty. Pierwsza bramka padła dla drużyny Gwiazdy gdzie przeciwnicy Rypinian zaskoczyli ich szybką kontrą z której wyniknął celny strzał z 16 metra. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, 5min później po dośrodkowaniu Damiana Chojnackiego wynikło zamieszanie w polu karnym gdzie w dogodnej sytuacji do strzelenia bramki znalazł się Michał Kacperek zaś ten został sfaulowany i sędzia bez wahania wskazał na jedenastkę, rzut karny pewnie wykorzystał Błażej Dąbrowski posyłając piłkę w lewy róg bramki. Po bramce Lechici dostali wiatru poprzez co ciągle atakowali przeciwnika, zabrakło szczęścia i skuteczności. Skład Lecha: Stachewicz, Deczyński, Dąbrowski 1, Ardanowski, Listkowski Mariusz, Pawłowski, Celebucki, Rybka, Kacperek, Jasiński, Listkowski Marcin. Rezerwa: Szabat, Kryczka, (zm)Słomiński, Marchewka, (zm)Ruciński, (zm)Chojnacki, (zm)Perłowski.
Posted on: Sun, 03 Nov 2013 15:53:51 +0000