I.trieda dospelí, 12. kolo (20.10.2013) o 10.30 hod.: TJ - TopicsExpress

I.trieda dospelí, 12. kolo (20.10.2013) o 10.30 hod.: TJ ĽUBOCHŇA - TJ KVAČANY 3:0 polčas 3:0 Ďaľší nováčik súťaže nás čakal už v doobedňajších hodinách.Je to klub s dlhodobou tradíciou z vyšších súťaží.Bolo tam vidieť veľkú funkcionársku chuť.Vedeli sme, že káder majú vystužený viacerými hráčmi s ligovými skúsenosťami z Ružomberka. Naopak my sme cestovali doslova pozliepaní vinou zranení, trestov a absencíí. Vystužili nás starí harcovníci E.Kojš a J.Kruták, ktorí nastúpili po veľmi dlhom čase a niekoľkonásobnom ukončení kariéry, za čo sme im veľmi vďační, inak by sme tam nemuseli ani cestovať.Zápas mali podľa predpokladov v rukách domáci, do zakončenia sa však nedostávali, nebolo ani treba, keďže ľahká lopta vypadla nášmu brankárovi, útočník bez námahy dorazil 1:0,rohový kop ofúkol všetkým ofiny, skončil ľahko v site 2:0,pri rozvíjaní útočnej akcie ľahká strata lopty na polovici, brejk dvaja na jedného 3:0.V útoku sme neexistovali.Druhý polčas sme aj poľavením domácich odohrali omnoho lepšie.Striedajúci J.Kruták bol na hrote platný a mali sme i šance, keď najmä jedovka E.Kunu skončila na brvne a náš bývalí snajper J.Kruták lišiacky uchmatol loptu stopérovi, postupoval úplne sám na bránu, obstrelil však nielen brankára, ale i bránu.Domáci niekoľko krát vyprášili Edovi rukavice zo stredných vzdialeností.Je treba ešte spomenúť, že od začiatku nastúpil vo svojom debute 16 ročný D.Granát a rozhodne nesklamal.
Posted on: Mon, 21 Oct 2013 08:01:32 +0000