Jeśli ktoś myślał, że po meczu z Wilczkiem Wilkowo - TopicsExpress

Jeśli ktoś myślał, że po meczu z Wilczkiem Wilkowo podopieczni Aleksandra Lipowskiego przez długi czas nie zaserwują swoim kibicom równie emocjonującego spotkania, po dzisiejszym meczu musiał zmienić swoje zdanie. Wydarzenia, które działy się dzisiaj na boisku w Gągławkach zapewne niejednemu kibicowi „zielono-niebieskich” przyprawiły kilka dodatkowych siwych włosów. Śniardwy po 20 minutach gry przegrywały z miejscową Fortuną już 0:2, choć z przebiegu gry i stwarzanych sytuacji wynik ten powinien być odwrotny. Jeszcze przed przerwą orzyszanie zdołali zmniejszyć prowadzenie gospodarzy do jednej bramki, za sprawą trafienia Adama Marcinkiewicza, który strzałem głową wykończył akcję i precyzyjne dośrodkowanie Artura Kropiewnickiego. Bramka ta wyraźnie zmobilizowała „zielono-niebieskich” bo już pięć minut po zmianie stron to Śniardwy prowadziły jednym trafieniem. Dwie minuty po wznowieniu gry do wyrównania doprowadził Daniel Wojtkowski. Chwilę później na prowadzenie orzyszan wyprowadził Piotr Talaga, który w indywidualnej akcji z łatwością minął obrońców gospodarzy i w oko z oko z golkiperem Fortuny umieścił piłkę tuż przy słupku. Zawodnicy Śniardw z prowadzenia cieszyli się do 73 minuty, kiedy to gospodarze po idealnym wrzuceniu piłki z rzutu rożnego doprowadzili do wyrównania. Śniardwy nie składały jednak broni. Gdy zegar wskazywał na 89 minutę gry, szarżującego z piłką w polu karnym Piotra Talagę na murawę powalił obrońca gości i sędzia bez wahania wskazał na wapno. Do piłki podszedł Adam Marcinkiewicz i pewnym strzałem po razu drugi wpisał się na listę strzelców. Do końca spotkania „zielono-niebiescy” umiejętnie bronili korzystnego wyniku, zapewniając sobie tym samym czwartą wygraną w V Lidze. Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Radosław Laszkowski, Daniel Wojtkowski, Aleksander Lipowski, Robert Maniurski (46’ Łukasz Ciecierski) – Bartosz Tomaszewski (81’ Daniel Bobek), Krzysztof Czaplicki (73’ Adam Sztachański), Artur Kropiewnicki (46’ Łukasz Ormanowski), Piotr Talaga Piotr Kowalczyk – Adam Marcinkiewicz oraz Nikodem Kutnik, Tomasz Jarosz, Łukasz Duchnowski
Posted on: Sun, 25 Aug 2013 20:26:26 +0000