Jučer u Podgoraču naši dečki su upisali četrvrtu uzastopnu - TopicsExpress

Jučer u Podgoraču naši dečki su upisali četrvrtu uzastopnu pobjedu. U utakmicu smo ušli vrlo loše što domaćin iskorištava već u 15 minuti kada zabijaju za vodstvo 1:0. Taj pogodak ih je razbudio i krenuli su napadati još par dobrih prilika, ali na našu sreću nisu iskoristili. U 26 minuti korner za nas, izvodi ga Ivan Devald koji šalje oštro loptu na peterac gdje se lopta odbija od protivnika i ulazi u gol. Rezultat 1:1. Naši dečki su se odmah trgnuli i krenuli igrati, već u 33 minuti sjajnu akciju su napravili naši dečki po strani gdje Vedran Rusan proigrava zadnji pas za Marina Boltadžiju koji puca snažno s ruba 16 m i pogađa za 1:2. Do kraja smo imali još par prilika, ali nismo iskoristili. Drugi dio poluvremena također smo loše počeli, domaćin promašio par dobrih šansi i stao. Naši dečki su počeli napadati, izborili u 62 minuti slobodni udarac, ponovno Ivan Devald lijepo ubacuje na drugu, najviši u skoku Boltadžija koji vraća u sredinu loptu gdje se sjajno snašao Matej Jakobek i zabija za konačnih Sloga- Zoljan 1:3. Čestitamo našim dečkima na sjajnoj igri i borbi. Sljedeča utakmica je na rasporedu u nedjelju kada naši dečki igraju protiv ekipe Zagorac iz Beljevine na svom terenu.
Posted on: Mon, 28 Oct 2013 18:34:21 +0000