KŠK Radosť Petržalka - VTC Pezinok muzi 1 : 3 (22,-14,-15,-19) - TopicsExpress

KŠK Radosť Petržalka - VTC Pezinok muzi 1 : 3 (22,-14,-15,-19) 80min. S.Achimovič, Beňák, Hudec, Kapusta, Nagy, Varga (M.Achimovič, Burger) 7.kolo BVL sme odohrali na palubovke momentálne posledného družstva súťaže, no v prvom sete žiaden rozdiel na ihrisku cítiť nebolo. Na začiatku nám súper odskočil na rozdiel 4 bodov, ale už v jeho polovici bol stav opäť vyrovnaný. Potom do hry zasiahlo nepríjemné zranenie domáceho hráča. Našu, v tom čase aktívnu hru, to trochu utlmilo, družstvo Radosti naopak zdravo nabudilo a tak bol set vyrovnaný až do konca. Záver vyšiel nakoniec lepšie bratislavčanom a ujali sa vedenia 1:0. Druhý a tretí set už boli jasne v našej réžii. Ukľudnili sme hru a začali hrať zodpovednejšie a presnejšie. Hneď v úvode sme Radosti odskočili a svoj náskok sme potom v priebehu oboch setov ešte zvýšili. O niečo dramatickejší bol zase až 4.set, v ktorom sme zo začiatku len doťahovali body súpera. Poľavili sme v koncentrácii, kazili sme príjem a z toho vyplýval aj nedôrazný útok. Domáci hráči ožili a rozohrali sa. Postupne sme ale hru aj skóre dorovnali a v koncovke sme odpor domácich nakoniec zlomili. Tri nepresné útoky Radosti po zlých príjmoch našich podaní a náš úspešný blok v ďalšej rozohre znamenali definitívne zisk 4.setu a aj celého zápasu. Už v utorok hráme doma s SC Ravijoma BA. Príďte sa pozrieť a povzbudiť. Začiatok je tak, ako vždy, o 20:15. «kb»
Posted on: Fri, 15 Nov 2013 10:00:24 +0000