LOOOOOOOOOOOSE ! :/ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ - TopicsExpress

LOOOOOOOOOOOSE ! :/ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ TENIS: Ivanovič - Cibulková Začiatok zápasu – 18:35 . Stávka - Počet gemov 22 a viac . Kurz - 1.94 ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ ▬▬ Ivanovič veľmi dobre vie , ako chutí tunajší pocit z triumfu , pretože v minulosti už dvakrát v Linzi zvíťazila . Či sa jej to podarí aj tento rok , to si netrúfam tvrdiť , pravdou však je , že už dlhšiu dobu si Ana drží určitý výkonostný štandard , čo z nej robí jednu z elitných hráčok . Zatiaľ tu ešte nestratila set , avšak 21 hier s ňou dokázala odohrať aj Schiavone . Cibulková pri štarte vyhrala s Beck 2:1 a v tomto zápase sa mi veľmi páčila jej práca na returne . Následne potom potvrdila úlohu veľkej favoritky , keď porazila minimálne o jeden level horšie hráčku Piter 6-0 6-1 . Bol to rozhodne dobrý duel z hľadiska rozohrania sa a získanie sebadôvery pred duelom s Ivanovič . Vzájomé zápasy : 1-1 Oba zápasy sa museli rozhodovať až v treťom sete . V roku 2008 v Hale v Moskve , sa dokonca o víťazke rozhodlo až TB a nakoniec sa po výsledku 3-6 6-2 7-6 radovala Slovenka . Posledný duel sa odohral tento rok v Carlsbade a opäť išlo o vyrovnanú bitku , ktorú pre seba získala Ivanovič výsledkom 4-6 6-3 6-2 , pričom Ivanovič dokázala využívať veľa šancí po slabšom druhom podaní Cibulkovej .
Posted on: Fri, 11 Oct 2013 19:03:31 +0000