Na sobotním turnaji se nakonec představila jen tři mužstva - - TopicsExpress

Na sobotním turnaji se nakonec představila jen tři mužstva - domácí družstvo, mužstvo z Hluboček a mužstvo z polské Bieruně. Turnaj byl nakonec nalosován tak, aby se utkal každý s každým. V prvním zápase se předvedl domácí tým proti tomu polskému. Zápas skončil výsledkem 4:2, branky domácích vstřelili Šlížek, Oleják, Vlček R. a Malinovský. Po tomhle zápase se na hřišti předvedli hráči domácích Old Boys proti Old Boys z Bieruně, aby odehráli první poločas jejich utkání, výsledek po poločase zůstal 0:0. Následující zápas odehrál znovu domácí tým, tentokrát proti týmu z Hluboček, v poločase náš tým vedl 2:1 ale nakonec odešel fyzicky a zápas skončil 2:4 z pohledu domácích. Branky našeho týmu obstaral znovu Oleják a Malinovský. Poté nastoupili ke svému druhému poločasu Old Boys. Konečný výsledek byl 3:1 pro domácí. V posledním zápase dne se utkal tým Hluboček a Bieruně. Zápas nakonec skončil 4:0 pro Hlubočky a tím si zajistili první místo v turnaji, na druhém místě skončil domácí tým a na třetím tým z Polska. Krom prvních tří míst byli vyhlášeni také nejlepší hráči, za nejlepšího brankáře turnaje byl vyhlášen brankař Bieruně, nejlepší střelec domácí Malinovský a nejlepším hráčem Karas z Hluboček. Po turnaji na hřišti proběhla diskotéka, na které zahrál DJ Mirek. Celá akce byla velice vydařená a poděkování patří všem zúčastněným a pořadatelům.
Posted on: Sun, 28 Jul 2013 19:15:28 +0000