No,tak to jest grać mecze z przypadku,typu koszykówka oraz - TopicsExpress

No,tak to jest grać mecze z przypadku,typu koszykówka oraz tenis-ale a pro po tenisu,Gobulev to co odwalił w 1 secie to jakiś dramat wygrywają 5:1 i przy swoim serwisie przegrywa set 5:7 to jest coś nie tak i zapewne przegra również mecz,no trudno mamy jeszcze nowy zestaw typów na dzisiaj,bardziej przemyślane po godzinnej analizie,mamy nadzieję,ze one już wejdą : 1.Nadal-Djokovic TYP : 2 KURS : 1.55 ( spadł jak widać ) 2.Pribram-VK Ostrava TYP : 1 KURS : 1.45 3.Dąbrowa Górnicza-Wrocław TYP : 1 KURS : 1.67 4.Pogoń Szczecin-Zagłębie Lubin TYP : X2 KURS : 1.65 AKO : 6.16 WKŁAD : 90zł EWG : 554,40zł pożyjemy,zobaczymy...mieliśmy nie gracz meczy na siłę jak nie ma,ale chyba nie mamy na co tracić kasy . / Borysek
Posted on: Mon, 11 Nov 2013 13:29:05 +0000