Relacja z czwartkowych meczy: BALTIC UNION - Port Północny - TopicsExpress

Relacja z czwartkowych meczy: BALTIC UNION - Port Północny (0:5) 1:14 (Hłasko - Chajecki 2 , Broń 2, Czapran, Kuźniarski 4, Freitag, Bartkowiak 4) Asysty: (Piech - Chajecki, Jung 5, Gwardys 3, Kuźniarski 3) MVP: Mariusz Gwardys (Port Północny) Faworyci z ekstraligowym stażem dali lekcję kolejnej drużynie. Rozgrywali składane akcje i lepiej operowali piłką na śliskiej nawierzchni. W pierwszej odsłonie spotkania wysoką skutecznością wykazał się Bartkowiak, strzelają wszystkie swoje cztery bramki. Przed przerwą zdołał jeszcze podwyzszyc rezultat Piotr Czapran. Po zmianie połówek do ataku ponownie ruszyła drużyna gości, a połowę bramek z tego okresu gry zdobył Jarek Kuźniarski. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko bramką honorową autorstwa Pawła Hłasko. Polwind - Łomża Team (2:0) 4:1 (Pawluszka, Sadowski 2, Skurczynski - Kucinski) Asysty: (Rapcewicz, Mogiłka, Andruszkiewicz - Wróblewski) Żółte: Cierlinski (Łomża Team) MVP: Łukasz Sadowski ( Polwind) W kolejnym meczu Łukasz Sadowski dał się we znaki zawodnikom drużyny przeciwnej, to właśnie jego bramki ustalił y wynik pierwszej połowy. Łomża też miala swoje sytuację, ale wykazywała się nieporadnością pod bramką rywala. Po zmianie stron goście zdobyli bramkę za sprawą Przemysława Kucinskiego, ale to Polwind był skuteczniejszą drużyną i po strzałach Michała Skurczynskiego i Jarosława Pawluszka ustalił wynik spotkania. ASTE Kohorta - Doraco (4:2) 8:2(Depta 6, Macheta, G.Musik - Waniuga, Bartoszuk) Asysty: (T.Musik 2, G.Musik 2, Macheta, Benderski - Jaworski, Bartoszuk) MVP: Maciej Libor (ASTE Kohorta) Zespół Doraco ambitnie podszedł do spotkania z zamiarem wywalczenia korzystnego rezultatu. Po strzale Krzysztofa Bartoszuka mistrzowie po raz pierwszy w tym sezonie musieli odrabiać straty. Wyrównanie przyszło za sprawą Marcina Machety, a dwie kolejne bramki dołożył etatowy snajper gospodarzy Dominik Depta. Goście przed przerwą zdolali zmniejszyć rozmiary porażki po golu Marcina Waniugi. Po zmianie stron obie drużyny miały swoje sytuację, ale to ASTE Kohorta wykazała się wysoka skutecznością, a gole strzelał ponownie Depta. Drużyna Doraco miała dobry pomysł na to spotkanie, ale jeśli chcą odegrać znaczącą rolę w ekstralidze, to nie mogą sobie pozwalać na rażący brak skuteczności. Styrta Wrzeszcz FC - Blue Energy - Hilton Gdańsk Hotel (4:4) 7:5(Pietrzak, Radolski, Krause 3, Ignaczak 2 - P. Kozłowski 3, Kalenik, Toborski) Asysty: (Radolski, Krause - Grubba, Piec) MVP: Patryk Krause (Styrta Wrzeszcz FC) Styrta zaczęła nowy sezon wybornie od trzech zwycięstw z wymagającymi przeciwnikami i zapowiadało się, że zespół Hiltona nie powinien stanowić większego problemu. Goście byli jednak bardzo zmotywowani by w swoim pierwszym meczu osiągnąć jak najlepszy rezultat. Wieczór należał do dwóch Patryków, którzy w pierwszej polowie zdobyli po dwa gole dla swoich drużyn. Obie polowy miały podobny przebieg, jedna z drużyn obejmowała prowadzenie, a pochwili przychodziło wyrównanie. Styrciarze miały duże wsparcie w postaci kontuzjowanego kapitana Łukasza Mandryka, który pokrzykiwał i mobilizował swoją drużynę za linii bocznej. Kluczowe dla spotkania były ostatnie minuty, w których gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo po bramkach Patryka Krause i Arkadiusza Radolskiego. WygrajMecz.pl - Miejski Zakład Zieleni (1:1) 5:5( Koziatek, Wardyn 2, Sokołowski, Osewski - Jasiński 2, Szmyt, Rozegnał, Puto) Asysty : ( Sokołowski, Osewski - Jasiński 2, Puto, Blaszewski) Żółte: ( Sokołowski - Puto, Szmyt) MVP: Marcin Jasiński (MZZ) Był to pasjonujący mecz walki z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Drużyna gospodarzy jako pierwsza wyszła na prowadzenie po bramce Grzegorza Sokołowskiego lecz specjaliści od gonienia wyniku zdążyli wyrownac jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Karola Rozegnała. W drugiej odsłonie spotkania zespołowi WygrajMecz.pl udało się wyjść na dwu bramkowe prowadzenie po strzałach Michała Wardyna i Grzegorza Koziatka. Gospodarze nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i pozwolili by "zieloni" po raz kolejny doprowadzili do remisu za sprawą Marcina Jasińskiego i Kamila Szmyta. WygrajMecz.pl jeszcze dwukrotnie wychodził na prowadzenie, ale za każdym razem drużyna MZZ-tu potrafiła doprowadzić do wyrównania. "Zieloni" powoli stają się specjalistami w ekstralidze od podzialu punktów.
Posted on: Fri, 13 Sep 2013 13:56:34 +0000

y" style="min-height:30px;">