SK Ledce - FK Zdětín 1:3 (0:0) K druhému utkání jsme - TopicsExpress

SK Ledce - FK Zdětín 1:3 (0:0) K druhému utkání jsme zajížděli na půdu SK Ledce. Poslední měření sil v minulém ročníku skončilo naší výhrou 1:2. Domácí se oproti tomuto zápasu představili ve změněné sestavě a hráli pohledný kombinační fotbal. Po první oťukávací desetiminutovce se do velké šance dostal náš útočník Bůžek , který zakončoval akci Husáka, bohužel pro nás míč na brankové čáře vykopl domácí obránce. Na další šance se muselo čekat. Domácí předváděli kombinační fotbal , ale bez finálního zakončení a tak Hlaváček v naší brance mnoho práce neměl. Naši hráči se dostali ještě do dvou šancí , které stojí za zmínku, ale Bůžkova hlavička branku neohrozila a dělovku Adáška brankář vyrazil na roh. Ve čtyřicáté minutě musel střídat Vaňousek , který se při souboji zranil. Do druhého poločasu jsme museli nuceně střídat Došlého a provedli jsme změny v rozestavení. Úvod druhého poločasu patřil zcela nám. Dobrých pět minut jsme domácím nepůjčili balón. Sice jsme pěkně kombinovali , ale výrazněji jsme domácí branku neohrozili. Po tomto úvodu se hra opět vyrovnala , dovolím si říct, že jsme malinko měli více ze hry , ale nedokázali jsme se propracovat do výhodného zakončení. Až uhodilo na druhé straně. Domácí se dostali před naší branku a vybojovali roh. Ten sehráli nakrátko , následný centr do našeho vápna prošel k nabíhajícímu domácímu hráči, který hlavou otevřel skóre. Běžela 69 minuta a bylo to 1:0. O pár okamžiků později jsme poslali dva čerstvé hráče do hry se snahou o vyrovnání. To se nám nakonec podařilo v 85 minutě. Po faulu na Votrubu jsme zahrávali přímý kop , Bůžek vrátil míč před branku na malé vápno , kde neobsazený Husák málem protrhnul síť 1:1. Domácí už viditelně nestíhali a hrálo se převážně před jejich brankou. V 88 minutě střídající Olah našel centrem Bůžka , který z otočky trefil šibenici domácí branky 1:2. A to ještě nebylo vše, v 90 minutě vysunul Husák balonem za obranu Bůžka a ten střelo k tyči uzavřel skóre na 1:3. Našim hráčům patří poděkování , že i za nepříznivého vývoje, kdy domácí svojí jedinou větší šanci přetavili ve vedoucí gól, bojovali až do konce a výsledek otočili. Sestava FK Zdětín: Hlaváček - Baborák (68´Kinzl) , Adášek , Vaňousek (40´Baďura), Tott (73´ Dvorský) – Body, Došlý (46´ Šukal) , Body , Richtr (73´ Olah) – Husák , Bůžek
Posted on: Tue, 03 Sep 2013 08:53:31 +0000