Szalaiék nem bírtak a PAOK-kal A Szalai Ádámmal felálló - TopicsExpress

Szalaiék nem bírtak a PAOK-kal A Szalai Ádámmal felálló Schalke hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a PAOK ellen a Bajnokok Ligája-selejtező 4. fordulójának első mérkőzésén. A magyar válogatott támadó kezdőként lépett pályára, a 32. percben Jefferson Farfánnak készített elő egy labdát, amit a perui középpályás a hálóba lőtt. A vendégek a második félidőben a tavalyi Puskás-díjas szlovák Miroslav Stoch találatával egyenlítettek. Fél lábbal már a csoportkörben érezheti meg az Arsenal, miután 3-0-ra győzött a Fenerbahce vendégeként. Szintén magabiztos diadalt aratott – egyaránt idegenben – az Austria Wien és a Basel is, előbbi a Dinamo Zagreb, utóbbi pedig a Ludogorec otthonában nyert. Bajnokok Ligája-selejtező, 4. forduló, első mérkőzések: Bajnokok ága: Dinamo Zagreb (horvát)-Austria Wien (osztrák) 0-2 (0-0) Ludogorec (bolgár)-FC Basel (svájci) 2-4 (1-1) Steaua Bucuresti (román)-Legia Warszawa (lengyel) 1-1 (1-0) Nem bajnokok ága: FC Schalke 04 (német)-PAOK Szaloniki (görög) 1-1 (1-0) Fenerbahce (török)-Arsenal (angol) 0-3 (0-0) kedden játszották: Bajnokok ága: Viktoria Plzen (cseh)-Maribor (szlovén) 3-1 (1-0) Sahtar Karagandi (kazah)-Celtic Glasgow (skót) 2-0 (1-0) Nem bajnokok ága: Olympique Lyon (francia)-Real Sociedad (spanyol) 0-2 (0-1) Pacos Ferreira (portugál)-Zenit (orosz) 1-4 (0-1) PSV Eindhoven (holland)-AC Milan (olasz) 1-1 (0-1) Forrás: mti
Posted on: Thu, 22 Aug 2013 05:48:55 +0000