TJ Slovan Orlová - FK Slovan Záblatí 1:0 (1:0) Branky Slovanu: - TopicsExpress

TJ Slovan Orlová - FK Slovan Záblatí 1:0 (1:0) Branky Slovanu: RISTOVSKÝ Sestava: Bartoš-Boor,Štengl,Edr,Hofman-Němec L.,Minárik,Papcún,Sukop-Ristovský,Káňa Náhradníci: Slučiak, Němec J. Střídání: 46 min. Sukop-Slučiak, 60 min. Káňa-Němec J. V dalším kole jsme přivítali nováčka soutěže FK Slovan Záblatí. Utkání začalo ve svižném tempu. Po centru M.Ristovského zahrál stoper Záblatí nešťastně rukou v pokutovém území a rozhodčí Š.Dytková odpískala penaltu. K míči se postavil J.Papcún a slaboučkou střelou nepřekonal brankáře hostí Hekeleho. Ve 30 minutě běžel sám na našeho brankáře z půlky hřiště jeden z hostujících záložníků. M.Bartoš jeho sólový únik zlikvidoval. Naši jedinou branku vstřelil po samostatné akci M.Ristovský. Ve druhém poločase jsme si vytvořili několik slibných příležitostí ,které zůstaly nevyužity. Soupeř nezůstával pozadu a také si vybudoval několik šancí,které však vychytal nejlepší muž zápasu M.Bartoš!!!V 75 minutě si postavil míč 30metrů od brány J.Papcún a krásnou táhlou střelou trefil břevno branky Záblatí. Pochválit bych chtěl celé mužstvo za bojovnost a důraz v osobních soubojích. Trenér Libor Němec
Posted on: Tue, 27 Aug 2013 05:36:51 +0000