Tatran Cementáreň Ladce : FO Chocholná Velčice 1:3 (0:1) - TopicsExpress

Tatran Cementáreň Ladce : FO Chocholná Velčice 1:3 (0:1) Začiatok stretnutia sa vyvíjal podla predstáv hosťujúceho mužstva , keď už v 2. min otváral skore J.Michalec , ktorého našiel krížnou prihrávkou Ján Tuharský.Za vytrvalého dažďa sa do konca polčasu sa potom hral futbal medzi šestnástkami , až prišla 40. min keď si domáci brankár zabezpečil v predstihu teplú sprchu a po nešetrnom zákroku na Jána Tuharského sa porúčal z ihriska.Ako prvý tak začal aj druhý polčas , keď hneď v jeho úvode tečovaná strlela J.Cingela zo skoro polovice ihriska skončila v sieti. Potom to boli paradoxne domáci ,ktorí aj oslabený o jedného hráča v poli dokázali zatlačiť svojho súpera a znížili na 1:2. No posledná desaťminutovka patrila hosťom , keď v 89.min. stretnutia zvýšil na konečných 1:3 pre Chocholnú Ján Tuharský.A tak si toto mužstvo napravilo reputáciu po prehratom zápase s Malou Čausou a poslalo tak víťazný pozdrav spoluhráčovi P.Gvizovi do nemocnice, ktorého z tohto stretnutia musela odviesť záchranná služba po zrážke so súperom ešte počas prvého polčasu.
Posted on: Sun, 03 Nov 2013 16:15:22 +0000