U-17 S BÍLINOU ÚSPĚŠNĚ FK Litvínov U-17 – SK Bílina 2:1 - TopicsExpress

U-17 S BÍLINOU ÚSPĚŠNĚ FK Litvínov U-17 – SK Bílina 2:1 (1:0) BRANKY: ´12 a ´65 Šebesta SESTAVA A HODNOCENÍ: Uhlíř 5 – Haselberger 6, Morávek 9, Hejsek 8, Šmejkal 6– Fišer 8, Slaný 6, Geroč 7, Brejchal 6, Zedník 6 - Šebesta 8 STŘÍDÁNÍ: Mirosničenko, Černý, Průša, Slabý, Ducháček, Rodina V prvním domácím zápase sezony se podařilo v prvním poločase navázat na dobrý výkon v Chomutově, když hra vypadala takřka podle našich představ a hosté se prakticky nedostali na druhou polovinu hřiště. Jenom bych tam postrádal větší odhodlání hráčů z druhé vlny jít do branky a s tím je spojená naše slabá produktivita. Druhá půle byla pro nás ale velkým zklamáním a budeme muset hodně zapracovat i na hlavách hráčů, protože ti nastoupili do druhé půle jako na nějaký pouťák a tím absolutně znehodnotili svoji práci v první půli.
Posted on: Tue, 10 Sep 2013 09:54:01 +0000