komentář k utkání s Jivinou Bohužel toto utkání - TopicsExpress

komentář k utkání s Jivinou Bohužel toto utkání hodnotím v rozpacích. Hned v jeho úvodu si někteří naši rádoby fanoušci popletli své role a místo fandění po našich několika nepřestnostech na nás začali pokřikovat. Ono z tribuny a nebo z pod přístřešku se u piva na fotbal kouká taky jinak než z toho hřiště. Na druhou stranu je pravdou že v naší kombinaci byla jedna nepřesnost za druhou což nikomu na fotbalové radosti nepřidalo. Jak je zvykem, tak hned v úvodu jsme opět inkasovali. Po inkasované brance se obratem dostával do slibné šance Minář, kterého vychytal hostující Šimíček. Poté jsme se prezentovali nakopávanými míči, které většinou nikoho na hrotu našeho útoku nenašli. Tím jsme minimálně dostávali do hry naši záložní řadu. Naopak soupeř z Jiviny v obrané fázy veškeré naše nakopávané míče sesbíral, kdy kombinací se lehce dostával před naše pokutové území. Ze své herní převahy a kombinace soupeř těsně před přestávkou vytěžil druhou branku. Do druhého poločasu nastoupil Janouš místo Frelicha a Nevyhoštný se posunul k Mařanovi do útoku. Začali jsme hrát aktivněji a zpřesnili jsme kombinaci, kdy jsme se více a více dostávili před soupeřovu bránu. Za tuto aktivitu jsme byli odměněni po zahrávaném rohovém kopu brankou Janouše. Do 78. minuty byla hra vyrovnaná, než došlo k vyloučení brankáře Moce po druhé žluté kartě a nařízení pokutového kopu. Do branky se postavil Nevyhoštěný, který zahrávaný pokutový kop chytil. Netrvalo dlouho a počet sil se na hřišti vyrovnal po vyloučení hostujícího záložníka, který neudržel nervy na uzdě a po podražení a následně ještě dalšího vražení do našeho hráče šel předčasně pod sprchu. Poté ještě Nevyhoštěný chytil další dvě gólové příležitosti soupeře. Při třetí gólové přiležitosti v 85. minuté před ním po střele hostující útočníka zaplaval míč a stav se měnil na 1:3, kdy bylo po našich nadějích na bodový zisk. V 88. minutě se dostával Mařan do slibné gólové šance, kdy byl zastaven zdvižením praporku pemezního z Jiviny. Nedal bych moc za to, že v tu chvíli pan pomezní neměl čisté svědomí a praporek zdvihl účelně. Na toto Mařan v návalu vzteku zareagoval odkopnutím míče za což obdržel žlutou kartu. Tato situace následně vygradovala v roztržku mezi Mařanem a hostujícím pomezním po které Mařan uviděl druhou žlutou kartu po které následovala červená. Osobně mě mrzí nedisciplinovanost našeho mužstva, když si necháme takhle před následujícím důležitým utkáním na Sportingu vyloučit dva důležité hráče a to nemluvím o Kaiserovi který z ješitnosti předčasně z utkání odešel aniž by se zapojil do hry. Na reakce některých rádoby fanoušků bych řekl, že moc dobře víme, že nemáme žádný oslnivý mančaft a hrajeme na co máme i když v našich výkonech ještě vidím velkou rezervu. Jandis
Posted on: Sun, 20 Oct 2013 21:09:45 +0000