Atletico Madryt zremisowało u siebie z FC Barceloną 1:1 w - TopicsExpress

Atletico Madryt zremisowało u siebie z FC Barceloną 1:1 w pierwszym meczu Superpucharu Hiszpanii. Bardzo mocno zaczęli gospodarze. Już w 12. minucie po szybkiej akcji pięknym strzałem z powietrza David Villa dał Atletico prowadzenie. Później Barca w swoim stylu długo utrzymywała się przy piłce, ale gdy próbowali przedrzeć się w pole karne szybko traciła piłkę. Na drugą połowę nie wyszedł już Leo Messi, który (jak się później okazało) narzekał na ból uda. Po przerwie zmienił go Cesc Fabregas. Jednak on także nie potrafił przełamać obrony rywali. Prawdziwym przełomem dla Barcelony było wejście w 59. minucie spotkania sprowadzonego tego lata z Santosu Neymara. Już 7 minut później po dośrodkowaniu Daniego Alvesa uderzeniem głową dał Barcelonie remis. Potem Barca coraz łatwiej wkarczała w pole karne Atletico, ale wynik nie uległ już zmianie. Ten wynik stawia w lepszej sytuacji Barcelonę, która będzie miała jeszcze rewanż u siebie. Ten mecz zostanie rozegrany 28 sierpnia w Barcelonie.
Posted on: Thu, 22 Aug 2013 13:39:45 +0000