Elemzés Bulgária legerősebb csapata a Ludogorets Razgrad, - TopicsExpress

Elemzés Bulgária legerősebb csapata a Ludogorets Razgrad, fogadja a Bl selejtezőjének harmadik körében a Belgrádi Partizant. A hazaiak az előző körben egy 2-1-es szlovákiai vereség után nagyon simán brilliáns játékkal, mondhatni könnyedén 3-0-al búcsúztatták a Slovant. A Partizan útja sokkal rögösebb volt, egy 95. percben szerzett idegenbeli gól juttatta őket tovább a Shirak Yerevan vendégeként, majd a visszavágón elért siralmas 0-0 elegendőnek bizonyult. A hazaiak kerete nagyon erős, három brazil, két portugál, egy román, szlovén, kolumbiai és spanyol légiósuk van, és sok bolgár tehetség és egyben vállogatott. A szerbek pedig erre a szezonra gyengültek, a csapatot elhagyta Európa talán egyik legnagyobb tehetsége Lazar Markovic, aki a Chelsea játékosa lett, és kölcsönben futtbalozik a Benficába, és nagyszerűen fel is találta magát a fiatal klasszis, aki nélkül a Partizan támadósora veszélytelen. Hiába a biztos Bolgár Ivanov a védelemben, és a veterán Sasa Ilic a középpályán, ez a Partizan szerintem képtelen még akár döntetlent is elérni az oroszlán barlangnak számitó Ludogorets stadionjában. Tippem sima hazai, akár több gólos különbség is születhet, hiszen klasszisokkal jobb csapat a hazai, mind erőnlétileg, mind játékos minőség alapján inkább számit Bl részvevő jelöltnek mind a legyengült Partizan. TIPPEM :Ludogorets Razgrad - Partizan Belgrád H lehet tenni netten is és tippmixen is. Q
Posted on: Tue, 30 Jul 2013 19:09:19 +0000