GKH Gdynia - Oliwa Hockey Team 5-4 (2-0;0-3;3-1). Niezwykły - TopicsExpress

GKH Gdynia - Oliwa Hockey Team 5-4 (2-0;0-3;3-1). Niezwykły przebieg miało spotkanie pomiędzy zeszłorocznymi półfinalistami. Po wygranej przez GKH 2-0, pierwszej tercji spotkania, cztery kolejne bramki zdobyli zawodnicy Oliwy, dominując w 2 tercji. Gdy w polowie 3 tercji utrzymywał się wynik 4-2 dla OHT, wydawało się, że losy spotkania są przesądzone. Nic bardziej mylnego. Impuls do ataku dał gdynianom najlepszy strzelec drużyny, Michał Kłosiński, który na kilka minut przed końcem spotkania strzelił barmke kontaktową po akcji sam na sam z Adamem Ciszewskim. Wyrównanie przyszło na 2 minuty przed końcem, kiedy Karol Przybyła wykorzystał idealne podanie przed bramkę od Jakuba Bryla. Gdy wydawawało się, że mecz zakończy się remisem, na indywidualną akcję zdecydował się ponownie Michał Kłosiński, który na 20 sekund przed końcem meczu dał zwycięstwo GKH Gdynia.
Posted on: Fri, 22 Nov 2013 22:52:19 +0000