Kamień (14) - Chornet (16) 4:5 (1:3) Bramki: Paweł Müller 5 - TopicsExpress

Kamień (14) - Chornet (16) 4:5 (1:3) Bramki: Paweł Müller 5 (Chornet) Marcin Kosmala 2, Andrzej Sadowski 2 (Kamień) Drugą połowę otwiera bramka Andrzeja Sadowskiego, to oznacza ciekawy bój w drugiej połowie. Błyskawiczna odpowiedź Müllera - 2:4. I po błędzie defensywy Kamienia dobija szczęśliwie bohater Chornetu. Oba zespoły nie szczędzą piłkarskich razów. Co chwila zagrożenie przenosi się spod jednej pod drugą bramkę. Nieustanne zagrożenie pod bramką rywala stwarza najlepszy strzelec Chornetu. W 8 minucie dobre podanie Sałka marnuje Marcin Kosmala, który mając przed sobą pustą bramkę strzela w boczną siatkę. 5 minut przed końcem atomowy strzał gracza Andrzeja Sadowskiego (Kamień) z 15 metra, ale wprost w ręce Jakuba Lipińskiego. Müller po raz trzeci w słupek. Kuriozalny gol Marcina Kosmali. Bramkarz Chornetu chciał mocno wybić piłkę, ale nabił ją wprost na nadbiegającego rywala. 3:5. kilkanaście sekund kolejną bramkę dokłada Andrzej Sadowski. Przewagę zyskał Kamień, ale zdąży ją wykorzystać - 2 minuty. Kolejny strzał Sadowskiego, ale broni wyciągnięty bramkarz Chornetu. 1 minuta.
Posted on: Wed, 04 Dec 2013 20:54:11 +0000