Kolejka numer 7 dla faworytów. Tydzień temu - TopicsExpress

Kolejka numer 7 dla faworytów. Tydzień temu popełniliśmy błąd pisząc, że nie ma już drużyn niepokonanych. Okazało się jednak, że była nią drużyna Irexu Skomlin. Dzisiaj bez obaw można stwierdzić, że każda z ekip w tegorocznej lidze przegrała chociaż jeden mecz. Wicemistrzowie pokonali niepokonanych dotąd zawodników ze Skomlina i objęli prowadzenie w tabeli. Oknobud był minimalnym faworytem, a mecz był bardzo wyrównany i mógł się podobać. Dodatkowo nie był łatwy do sędziowania, a wicemistrzowie, mimo przegranego pierwszego seta, zainkasowali 3 punkty. Nie ma drużyn niepokonanych, ale wciąż jest drużyna, której nie udało się jeszcze wygrać. Mowa tutaj o strażakach z Wielunia, którzy przegrali kolejne spotkanie. Tym razem dosyć gładko polegli dobrze spisującej się Latakii. Młodzież odprawiła przeciwników w przysłowiową godzinkę z prysznicem i jest to najwyższa wygrana w tym sezonie. Na właściwe tory chyba wracają mistrzowie. Wygrali drugi mecz z rzędu, tym razem za 3 punkty. Jednak mimo wciąż niepełnego składu ich gra mocno faluje, co było w tej kolejce widoczne. Za tydzień czeka ich prawdziwy sprawdzian, gdyż zagrają z Irexem Skomlin, bezpośrednim rywalem w walce o miejsca 1-4. Tradycyjnie już jeden z meczów został przełożony. Tym razem strażacy z Sieradza, z powodów kadrowych, odwołali mecz z Lobo Tomem-Chłód i tym samym stracili pozycje lidera. W ostatnim meczu kolejki Martex Dzietrzkowice, mimo porażki w pierwszym secie, zdołał się obudzić i wygrać trzy kolejne. To zwycięstwo pozwala im utrzymać się w gronie drużyn pretendujących do gry w playoffach. PSP Sieradz - Lobo Tom-Chłód przełożony Oknobud Cztery Koła Gaz - Irex Skomlin 3:1 (-23, 21, 21, 23) PSP Wieluń - Latakia 0:3 (12, 17, 10) Papier Serwis - Foto Damian Hatshepsut Lexon 0:3 ( 18, 24, 17) Budowlani FHU Stępień - Martex Dzietrzkowice 1:3 (-16, 17, 18, -23) Aktualna tabela wls.ligspace.pl/index.php?mod=Classifications&ac=Browse Zapraszamy na mecze w następną niedzielę!
Posted on: Mon, 02 Dec 2013 13:34:43 +0000