Loše da lošije ne može biti. Valjda... Mada, činilo se tako i - TopicsExpress

Loše da lošije ne može biti. Valjda... Mada, činilo se tako i posle prve utakmice, ali prikazano na Islandu, u specifičnom ambijentu terena na malom ostrvu, gde su imali podršku dvadesetak navijača, bilo je daleko i ispod te igre. Boban Bajković Na kraju, sreća i, pre svega, golman Bajković su zaslužni zbog toga što se Crvena zvezda vraća neporažena sa Islanda. Imao je nekoliko odličnih intervencija u završnici utakmice i zaustavio je udarac Gudmundsona sa "bele tačke" u 79. minutu. Prethodno je sudija Kovač dosudio jedanaesterac pošto je procenio da je Krneta igrao rukom u kaznenom prostoru. Kartoni su ono što dodatno treba da zabrine trenera Slavišu Stojanovića, koji je isključen u završnici zbog prigovora posle jednog od oštrih startova domaćina. Mladi Stefan Mihajlović je na terenu bio samo 15 minuta, pošto je u tom periodu zaradio dva žuta kartona zbog prekršaja. Od tog 76. minuta do kraja utakmice su Beograđani strepeli za sopstvenu mrežu i imali su ogromnu sreću što su sačuvali 0:0. Žute kartone su zaradili i Krneta, Kovačević i Kasalica. Crveno-bele sledećeg četvrtka očekuje gostovanje ekipi Černomoreca. Ukrajinci su poraženi u Moldaviji od Dačije posle preokreta (od 1:0 do 1:2), ali to nije bilo dovoljno domaćinu da nadoknadi minus iz prvog susreta (0:2). Revanš trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope biće odigran na "Marakani" 8. avgusta. IBV - CRVENA ZVEZDA 0:0 IBV: Džejms, Olafson, Gudjonson, Sigurbjernson, Garner, Gudmundson, Torsteinson (od 74. Hreidarson), Bergson (od 63. Simonds), Torvardson (od 80. Spear), Maveje, Džefs. CRVENA ZVEZDA: Bajković, Vešović, Krneta, Lazić, Mladenović, Kovačević, Milijaš, Pečnik, Ninković (od 67. Savićević), Kasalica (od 86. Milivojević), Dauda (od 61. Mihajlović). STADION: Hasteinsvalur. GLEDALACA: 1000. SUDIJA: Ištvan Kovač (Rumunija). CRVENI KARTONI: Mihajlović (Crvena zvezda) u 76. minutu, Slaviša Stojanović (trener Crvene zvezde).
Posted on: Fri, 26 Jul 2013 09:05:50 +0000