Nonii, olen teile võlgu muljed ralli teisest päevast. Kuna - TopicsExpress

Nonii, olen teile võlgu muljed ralli teisest päevast. Kuna esimene rallipäev venis väga pikaks (Hotelli jõudsime kell 1 öösel), siis jäi uneaeg lühikeseks. Hommikustel katsetel magasime totaalselt ning kolme katsega olime kogu edu Sander Pärna ees maha mänginud. Lõuna ajal sai keha kinnitatud ning ees oli kolm kiiruskatset, millest viimane oli Liepaja linnakatse. Hakkasime siis lõuna pausilt katsele sõitma ja no tee või tina ikka selline unekas peal, et jube. See probleem sai lahendatud uudsel moel, nimelt hakkasime Raunoga kahekesi täiestkõrist autos laulma ( laulu jätame siinkohal oma teada :) ). Laulmisest oli kasu, saime üheteistkümnendal katsel mõnusa hoo üles ja kuna Sander tegi vea siis oli edu jälle turvaline 30 sekundit. Ralli pikim 32 km katse, mis oli ka powerstage saime minna rahuliku tundega ja väga pressima ei pidanud. Katse tuli aga hea rütmiga ja täiesti rahuldavalt välja, tasuks 3 punkti kiireima aja eest, mis sa hing veel ihkad :). Ilma suuremate jamadeta saime läbitud ka linnakatse ning poodiumile saime tõusta Läti R2 klassi 2. kohaga ja Eesti MV arvestuses 1.kohaga. Jehhuuu!!! Järgmine etteaste eeldatavasti on meil Saaremaa rallil 11-12.10. Sinna ootame ka kõiki fänne raja äärede, sest mängus on Eesti meistritiitel!
Posted on: Wed, 04 Sep 2013 06:19:41 +0000