Novi trener Bayernovih nogometaša Pep Guardiola izrazio je - TopicsExpress

Novi trener Bayernovih nogometaša Pep Guardiola izrazio je zadovoljstvo činjenicom da je njegova momčad pobjednički otvorila novu sezonu u njemačkom prvenstvu... Sinoć su Bavarci na Allianz Areni savladali Borussiju Mönchengladbach sa 3-1 i tako pobjednički krenuli ka obrani naslova pod Guardiolinim vodstvom. Iako nije sve bilo bajno u Bayernovoj igri, španjolski strateg kaže kako će se ona poboljšavati svakom novom utakmicom. - Znali smo da će to biti teška utakmica. Uvijek je potreban naporan rad protiv Mönchengladbacha. Nismo imali kontrolu nad susretom u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Zadovoljni smo prvom pobjedom, ali treba nam još nekoliko pobjeda kako bismo podigli naše samopouzdanje – rekao je Guardiola. Sljedeća bundesligaška utakmica koja predstoji Bayernu je gostovanje kod Eintracha u Frankfurtu 17. kolovoza.
Posted on: Sat, 10 Aug 2013 16:31:33 +0000