Panenský Týnec - Lubenec 3:1 (2:1) Sestava: Richter - - TopicsExpress

Panenský Týnec - Lubenec 3:1 (2:1) Sestava: Richter - Gajdůšek, Houda, Forgač st., Hokuf - Kuchařík, Forgač J., Pecinka, Ohem - Hloucha, Mazan. Zasloužený zisk 3 bodů, jinak ani tento zápas okomentovat nelze. Za zmínku ovšem stojí, že v 6. zápase letošní sezóny jsme už vystřídali 5 brankářů. Postupně se do branky dostali Lukšík, Houda, Kuchařík, Gajdůšek a v posledním zápase zažil svou premiéru i Richter. Kdo bude další? Do utkání jsme vstoupili velmi dobře už v 10. minutě jsme měli na kontě dvě gólové šance. Do první se dostal Petr Hloucha, ale svou slabší levou nohou balón do branky ještě nedostal. Co se nepodařilo Hlouchovi napravil o minutu později Kuchařík když zpracoval krásný balón letící přesně za obranu, a střelou podél gólmana poslal Panenský Týnec do vedení. Chuť domácích neutuchala, a další šance přicházeli jako na běžícím pásu. Do samostatných úniků se přes laxně bránící soupeře dostali 2x Hokuf a po jednom si připsali J.Forgač ml. a Hloucha. Zhruba ve 25 minutě se k volnému kopu ze 30-ti metrů postavil možná pro někoho trošku překvapivě Petr Mazan, jenž většinou zahrává trestné kopy z bližších distancí a střelou pod levou šibenici zvýšil náskok domácích na 2:0. To hráče Panenského Týnce dost možná až příliš uklidnilo, a nechali se zatlačit asi na 10 minut na svou polovinu. Bohužel na konci tohoto tlaku se hráčům hostí přeci jen povedlo snížit na 2:1. Volného místa na pravé straně hřiště využil jeden ze záložníků Lubence a centrem hledal některého z útočníků ve vápně domácích, to ale nebylo třeba Forgač st. totiž tento centr mířící do náruče gólmana Richtera jemně tečoval a 5. gólman Panenského Týnce tak poprvé kapituloval. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1. Po změně stran se iniciativy opět chopil celek domácích a Lubenečtí věděli, že otáčení výsledku bude velmi těžká práce. Svůj výborný výkon v zápase podtrhl Petr Mazan když se v 55. minutě otočil na velkém vápně a utaženou ranou do protilehlého rohu branky umlčel všechny své kritiky 3:1. O rozruch na hřišti se poté staral už jen hostující útočník s číslem 11 nejdříve se po prohraném sprinterském souboji proběhl po Houdovi a o 5 minut později po dalším prohraném souboji dostal nakopáno i druhý ze stoperské dvojce Forgač st. Pochvalu si zaslouží tentokrát celé mužstvo. Snad jen kdyby se ještě někomu chtělo přijít příští týden také nalajnovat a pověsit sítě. Tímto zveme všechny fanoušky na další utkání hrané opět v Panenském Týnci a to proti HŘÍŠKOVU. Výkop utkání je naplánován na 28.9.2013 od 16:30. Přijďte nás všichni podpořit.
Posted on: Tue, 24 Sep 2013 16:35:51 +0000