Pokúsime sa vám prinášať aj väčšinu NHL tipov. Väčšinu - TopicsExpress

Pokúsime sa vám prinášať aj väčšinu NHL tipov. Väčšinu sa posnažím zhodnotiť prečo a čo by som dal. Každý si potom o tom spraví vlastný názor a dá ako uzná za vhodné. New York Rangers - Pittsburgh Penguins Pittsburgh vyhralo 4/5 zápasov, vonku tak istak 4/5 zápasov výherných. Jediný prehratý zápas z týchto piatich posledných v oboch je ten istý a to zápas s Torontom. Prestrielali Toronto 29:38. Myslím, že hlavným kameňom úrazu bola 2.tretina tohto zápasu, keďže skončila na strely 4:16(v prospech Pitt.), no v tretine nepadol ani jeden gól. Do tohto stavu to bolo 1:1. No v 3. tretine prepadli a dostali 3 góly. Takže by som povedal, že hlavne v ďaka 2.tretine sa prehral tento zápas. Útok má Pittsburgh vcelku slušný: 3,2 gólu na zápas. Obrana 2.2 obdržaného gólu na zápas. NY Rangers vyhralo 3/5 zápasov, doma tiež 3/5. Útok majú 3.najhorší v lige s 1,9 gólu na zápas a obrana s 2,9 obdržaného gólu na zápas. Pri pohlade na priemer striel ktorý je 30,8 striel na zápas je jasné že strelci sa trápia. Za posledných 5 zápasov dali 11 gólov, nie je to málo, no predposledný zápas (proti Caroline) sa zadaril Stepanovi, ktorý zaznamenal hattrick a pripísal si prvé góly v tejto sezóne. Najproduktívnejším strelcom Rangers je Brad Richards, ktorý je až na 50. mieste gólovej produktivity, zatial čo tučniaci tam majú troch strelcov na 11.(Crosby) , 14. (Kunitz) a 27. (Jokinen) mieste. Nakoniec asi k brankárom, myslím, že sa oproti sebe postavia H. Lundqvist(NYR) a M.-A. Fleury(Pitt) K úspešnosti týchto brankárov: Lundqvist odohral 11 zápasov, dostal 25gólov a má 91.41% úspešnosť a 2 čisté kontá. Fleury odohral 12 zápasov, dostal 22gólov a má 92.95% úspešnosť a 1 shutout. Môj tip je na výhru hostí, kurz okolo 2,10. Resp. under(pod) 5,5 , kurz okolo 1,60. (odhadujem výsledok tak 1:3)
Posted on: Thu, 07 Nov 2013 00:20:03 +0000