W dniu wczorajszym tj (07.07.2013 r.) w Brzeznej odbył się - TopicsExpress

W dniu wczorajszym tj (07.07.2013 r.) w Brzeznej odbył się turniej siatkarski o puchar Pani Wójt Gminy Podegrodzie. W zawodach wystąpiły doskonale nam znane drużyny m.in z Podegrodzia, Tylmanowej, Laskowej oraz Nowego Sącza. Drużyna SKSu trafiła do teoretycznie mniej wymagającej grupy w której okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając wszystkie 3 mecze rezultatem 2:1 i okrzyknięta mistrzami tie-breaków. W półfinale zmierzyliśmy się ze Stawrosem Tylmanowa, drużyną znacznie bardziej wymagającą niż dotychczasowi przeciwnicy, lecz i tym razem po pierwszym przegranym secie Nasi zawodnicy podnieśli się i wygrali mecz 2:1. W drugim półfinale zgodnie z planem drużyna Czop-a pewnie wygrała z Ceramikiem Nowy Sącz i oba zespoły spotkały się w finale. Duża ilość rozegranych setów i ogromna chęć wygranej w całym turnieju spowodowała, że źle weszliśmy w mecz oddając na początku kilka ważnych punktów, co wykorzystywał pewnie i bezbłędnie grający przeciwnik. Drugi set był z goła odmienny i znów doprowadził (nie mogło być inaczej) do tie-breaka, który obfitował w kilka bardzo długich wymian i efektownych obron. Drużyna Grodu Podegrodzie była jednak tego dnia lepsza i niestety przegraliśmy pierwszego tie-breaka na tym turnieju, przez co zajęliśmy II miejsce. MVP turnieju został wyróżniony Grzegorz Orzeł, któremu składamy serdeczne gratulacje za dobrą grę. Należy zauważyć, że pomimo braku kilku kluczowych zawodników, udane zmiany wnieśli dotychczasowi zmiennicy, co napawa optymizmem przed zbliżającym się sezonem. Skład: Andrzej Golonka, Patryk Kruczek, Kuba Jeż, Kuba Garczyński, Plaskowski Bartłomiej (gościnnie), Michał Wikar, Michał Sroka (L), Grzegorz Orzeł i Tomek Czyrnek.
Posted on: Mon, 08 Jul 2013 15:56:43 +0000