WLKS Wambierzyce - Huragan Bożków 0:4 (0:2) Bramki : 2x Paweł - TopicsExpress

WLKS Wambierzyce - Huragan Bożków 0:4 (0:2) Bramki : 2x Paweł Matuszewski , Arek Ziental , Szymon Antos Skład : A.Wiśniewski-M.Grządziel, M.Małyszka, M.Norek , P.Ignatowski- Ł.Serafin, A.Serafinowicz, Ł.Kurasz, M.Curlej- P.Matuszewski, M.Wojciaczyk Zmiany: wszedł zszedł D.Ziental M.Grządziel M.Kurasz Ł.Serafin A.Ziental M.Wojciaczyk Sz.Antos P.Matuszewski D.Dudzik A.Serafinowicz P.Fornal M.Curlej Pewne zwycięstwo! Pierwsza połowa miała mało wspólnego z pięknym futbolem, przeważały szarpane akcję z obu stron, piłka często po dwóch,trzech podaniach trafiała pod nogi rywala. Zespół prowadzony przez trenera Piotra Guję lepiej potrafił przystosować się do takiego stylu gry i po wznowieniu gry przez bramkarza Artura Wiśniewskiego i błedzie obrony 'gospodarzy' Paweł Matuszewski pewnie pokonał bramkarza i wyprowadził Huragan na prowadzenie. Od tego momentu goście dyktowali swoje warunki gry i nie pozwalali rywalom na zbyt wiele. Druga bramka padła tuż przed końcem pierwszej połowy i można powiedzieć że była to kopia pierwszego gola, bo tak samo Artur Wiśniewski wznowił grę i błedy popełnili obrońcy a także bramkarz i Paweł Matuszewski nie miał innego wyjścia jak tylko dopełnić formalności i strzelić bramkę.Druga połowa jak w poprzednim meczu stała pod znakiem zmian. Weszło 6 zawodników którzy pokazali że nie są słabsi od zawodników z pierwszej 11 i pokazali swoję umiejętności.Trzeciego gola dla Huraganu pięknym lobem po podaniu od Szymona Antosa zdobył Arek Ziental. Udowodnił w ten sposób że warto dawać mu szansę. Czwartego gola zodbył Szymon Antos pewnym strzałem po podaniu od Arka Zientala i zespół z Bożkowa był już pewnym zwycięstwa . Warto odnotować pewną interwencję Artura Wiśniewskiego przy stanie 2:0 dla Huraganu dała ona bardzo dużo pewności siebie i pozwoliła spokojnie realizować swój plan na ten mecz. Podsumowywując to spotkanie gratulujemy trenerowi Piotrowi Guji nosa do zmian a oprócz tego potrafił on zmotywować drużynę na to spotkanie dzięki czemu Huragan nie dał szans piłkarzom z Wambierzyc. Oceny: A.Wiśniewski- pewny punkt drużyny, 2 asysty - 10 M.Grządziel- słabe krycie, nie najlepszy mecz-6 M.Norek- dobry odbiór, wygrał sporo główek - 9 M.Małyszka- kasował groźne akcję rywala, notował dużo przechwytów- 9 P.Ignatowski- pewny w defensywie, dobrze rozgrywał - 8 Ł.Serafin- nie potrafił się odnaleźć, próbował szarpać - 6,5 A.Serafinowicz- nie widoczny, mało celnych podań - 6 Ł.Kurasz- celnie podawał , bał się podjąć ryzyka - 7 M.Curlej- zostawił sporo zdrowia, starał się zagrażać rywalom - 8 M.Wojciaczyk- waleczny , dynamiczny - 7,5 P.Matuszewski- dobry drybler, 2 gole -10 D.Ziental- zbyt ofensywny , mało widoczny w defensywie - 6,5 M.Kurasz- mało widoczny, pomagał w defensywie - 7 Sz. Antos - gol i asysta - 10 A.Ziental - gol i asysta, piłka go szukała - 10 D.Dudzik - dobrze przytrzymywał piłkę , celnie podawał - 8 P.Fornal - walczył , mało widoczny w ataku - 6,5
Posted on: Sun, 08 Sep 2013 20:34:53 +0000