Zapomněli jsme vás informovat o zápasech Hanspaulky - minulý - TopicsExpress

Zapomněli jsme vás informovat o zápasech Hanspaulky - minulý týden jsme ve čtvrtek částečně odčinili debakl s Predátory a stejný den později porazili v Dynamit Vršovice 8:2. Branky: 4 Tom, Houmí, Kuba, Filip, Petr. tydenik.psmf.cz/hl/8/i/ Na týdeníku se píše toto: Jasná převaha domácího mladého týmu, domácí zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem ve skóre. Nejlepším hráčem byl zvolen Tom; zřejmě díky svým třem složitým gólům do prázdné branky. Včera po duelu s Papayou jsme večer na Pošepáku v Hanspaulce vyzvali tým No Fear KK. Na úzkém hřišti jsme se proti fyzicky zdatným starším borcům nemohli prosadit a díky citelným absencím Houmího, Kuby, Páji a Víti jsme letos poprvé prohráli. Po úvodní nastřelené tyčce a bezgólovém prvním poločase přišly dva nešťastné vlastní góly. Rychlou odpovědí byla dalekonosná střela Dejva, ale domácí nás ihned zchladili klasickým hanspaulkovským gólem z výkopu od brány - proti vysokým soupeřům se nikdo z našich obrů (Tom, Petr, Kosíček...) ve vzduchu nemohl prosadit. 10 minut před koncem sice ještě Tom pohotovou dorážkou vykřesal jiskřičku naděje, ale to však bylo bohužel všechno. I tak jsme ale stále ve hře o postup a máme vše ve svých rukách, zbývají 4 kola do konce podzimu a v tom posledním se střetneme s dosavadním lídrem o první místo. Držte nám palce!
Posted on: Fri, 25 Oct 2013 15:37:33 +0000