3 pkt. w meczu z Piłkarskim !! Wynik meczu na 1:0 - TopicsExpress

3 pkt. w meczu z Piłkarskim !! Wynik meczu na 1:0 potężnym strzałem w okienko otworzył zawodnik Piłkarskiego Grudziądza Patryk Stankiewicz.Na tablicy świetlnej długo było widać taki wynik. Dużym sprytem popisał się Henio i szybko wznowił gre z wolnego podając do Puławskiego, który założył " siatkę " Kinderowi. Na 2:1 poprawił również Puławski, który był bardzo skuteczny. Koniec pierwszej połowy. Druga połowa to niesamowite 5 minut Top Teamu i bramki kolejno Przemka, Łukasza i Filipa. Ustawiło to drugą połowę. TT miał jeszcze okazje ale świetnie bronił kapitan gospodarzy Karol Rolewicz. Piłkarski co prawda wcisnął jeszcze dwie bramki, ale czasu już nie starczyło. Top Team wystąpił w składzie : Jakub Puławski, Łukasz Hening. Łukasz Grobelski, Remigiusz Chojnowski, Przemysław Nowaczek, Damian Okrebka, Filip Jabłoński, oraz powracający z urlopu wypoczentowego Mateusz Śliwiński. Ps: Nie obyło się bez strat, nasz bramkarz stracił buta, więc jeśli znajdzie się sponsor to niech napisze.
Posted on: Sun, 21 Jul 2013 20:01:16 +0000