Dzisiaj nasza drużyna zagrała sparing z drużyną GKS - TopicsExpress

Dzisiaj nasza drużyna zagrała sparing z drużyną GKS KSAWERÓW. Warto wspomnieć, że w naszej drużynie zabrakło kilku podstawowych zawodników lecz mimo wszystko daliśmy rade. początek nie był zbyt dobry bo w 10 minucie spotkania stracilismy bramke na 1-0. Bramka została strzelona ze spalonego lecz nic nie moglliśmy z tym zrobić. W 17 minucie było już 2-0 dla gości. Jednakże w 30 minucie po idealnym dośrodkowaniu Mateusza Miasopusta , pięknym golem z główki popisał się Artur Amroziński. Do przerwy przegrywaliśmy 1-2. Nasi zawodnicy na drugą połowe wybiegli bardzo zmotywowani i to dało efekty. Już w 58 minucie w sytuacji sam na sam nie pomylił się Kuba Mąkosza. Mieliśmy już 2-2. Niestety w 64 minucie odpowiedź gości i mieliśmy 2-3 dla Ksawerowa. Lecz w 70 minucie w polu karnym znalazł się znów Artur Amroziński i z zimną krwią wykończył strzałem lewą nogą. 3-3. 78 minuta Michał Jerzak otrzymał wspaniałe podanie od Mateusz Janasik lecz bramkarz obronił ale na właściwym miejscu był Kuba Mąkosza który bez problemowo skierował piłke do siatki i było 4-3 dla nas. 84 minuta końcówka meczu Marcin Wojciechowski pięknym strzałem lewą nogą zdobywa bramkę i mamy już 5-3 dla nas. mecz zakończył sie wynikiem 5-3 dla nas.
Posted on: Sun, 25 Aug 2013 21:48:21 +0000