FC Artis Bedřichov vs. FC Kvasar Černá Hora 1:1 (1:0) Sestava: - TopicsExpress

FC Artis Bedřichov vs. FC Kvasar Černá Hora 1:1 (1:0) Sestava: M.Reschovský (G), od 37.min J.Poděbradský (G) - Z.Koupý, D.Koupý, J.Poděbradský, L.Kolář, M.Blažek Branky: L.Kolář Po minulém nepodařeném domácím zápase s TJ Orel Boskovice, odcestoval náš tým k zápasu 19.kola do Bedřichova. Spousta hráčských absencí, několik dlouhodobě zraněných hráčů, nekvalitní hřiště, velmi silný vítr - aspekty, se kterými se náš tým musel vyrovnat. Velmi příjemným překvapením byla divácká návštěva na utkání a zejména profesionální výkon hlavního arbitra utkání. Do zápasu jsme vstoupily aktivně, pohybem a důrazem v osobních soubojích jsme si vytvořily mírnou převahu a několik slibných brankových příležitostí. Bohužel nemocí posledních utkání našeho týmu, je finální zakončení. Nedáš - dostaneš, platilo i tentokrát. Soupeř se dostal do vedení těsně před koncem první půle a když na začátku druhého poločasu musel odstoupit kvůli zranění v dolní části těla brankář Michal Reschovský, nevypadalo to s šancemi na bodový zisk příliš růžově. Hra se poté začala kouskovat, domácí tým se zatáhl a hrozil nebezpečnými brejkovými situacemi. Závěrečné minuty utkání jsme si však vytvořily velký tlak, spoustu standartních situací a zásluhou Laďě Koláře zaslouženě vyrovnaly. Domácí i po obdržené brance neodpustily od defenzivního pojetí hry a i přes několik našich šancích zápas rozhodnout - skončilo utkání remízou 1:1. Poděkování celému týmu za odvedený výkon, bojovnost a morální kredit, který v zápase prokázal.
Posted on: Sun, 06 Oct 2013 09:47:09 +0000