Joel E - P - A - V - A Dupa cum obisnuiam , o sa fac o mica - TopicsExpress

Joel E - P - A - V - A Dupa cum obisnuiam , o sa fac o mica cronica a meciului , astept pareri pro si contra ! Mie unul mi-e rusine, nu mi-e rusine ca ne-a batut poli ci mi-e rusine de ceea ce vad. O echipa neomogena, o echipa care nu stie sa stea in teren si totodata o echipa care nu se intelege. Dinamo NU are atacant , Joel nu merita numarul 9, nu conteaza ca e la primul meci pentru dinamo , el nu poate sa suteze doar dupa ce tine mingea 9-10 minute. Avem un portar de nationala pe banca (dar care cica e cazut dupa ratarea transferului) si noi jucam cu un portar care parca ieri a invatat sa apere. Boubacar a castigat toate duelurile aeriene in prima repriza,dar a fost scos. Lazar a facut cateva faze bune in prima repriza,dar a fost scos si el la pauza la fel ca si colegul lui . Imi place jocul lui rotariu si jocul lui Filip ( isi doresc cu adevarat sa arate ceva ) . In rest e mare jale..e o mare dif intre dinamo de anul trecut si dinamo de acum , tinand cont ca din primul 11 fac parte 7-8 oameni din fostul prim 11. In concluzie,nu aratam ca o echipa care vrea locurile 1-4,aratam ca o echipa care spera , repet spera sa ramana in liga 1 sezonul viitor. Haideti la meci cu Vaslui ! Sa nu fim suporteri de rezultat !
Posted on: Fri, 19 Jul 2013 19:40:54 +0000