Komentář deníku.cz Štítina - TJ Vítkov 0:2 (0:1) Vítkov - TopicsExpress

Komentář deníku.cz Štítina - TJ Vítkov 0:2 (0:1) Vítkov přijel do Štítiny v nejsilnější možné sestavě a do vedení se dostal v průběhu třiadvacáté minuty. Cihlář perfektním pasem vyslal ke zteči Karla Krásu, který obstřelil Štencla. Ještě předtím mohli otevřít skóre domácí, to by však Thomas nesměl mířit pouze do břevna. Hosté si vypracovali i další brankové příležitosti. Na druhý gól se ovšem čekalo až do šestasedmdesáté minuty. Dvorní nahrávač Cihlář uvolnil Homolu, jenž si v zakončení opravdu nebral servítky. Udělal kličku gólmanovi a z těžkého úhlu poslal míč do prázdné brány. „Nehráli jsme příliš dobře. Prohra je asi zasloužená," poznamenal trenér Štítiny Daniel Matyášek. „Soupeř měl v týmu spoustu nových posil. Vypadalo to, že mužstvo není ideálně sehrané, čehož se nám podařilo využít," připojil sekretář vítkovského klubu Karel Špok starší. Štítina – Vítkov 0:2 (0:1) Branky: 23. K. Krása, 76. Homola opavsky.denik.cz/fotbal_region/souhrn-fotbaloveho-vikendu26082013.html
Posted on: Wed, 28 Aug 2013 10:34:09 +0000