LKS Relaks Wysoka 3:7 LKS Znicz Sułkowice- Bolęcina (1:5) Od - TopicsExpress

LKS Relaks Wysoka 3:7 LKS Znicz Sułkowice- Bolęcina (1:5) Od początku meczu nasi zawodnicy atakowali bramkę drużyny gospodarzy, już w 10 min. Andrzej Pasternak strzelił pierwsza bramkę, chwilę później po podaniu Łukasza Socały, Adrian Kryjak pokonał bramkarza z Wysokiej, w 20 min. Adrian Kryjak wbiegł w pole karne z piłką i było już 3:0, następną bramkę w tym spotkaniu strzelił Kamil Ogiegło, lecz po tym błąd w obronie wykorzystał zawodnik Relaksu i strzelił bramkę na 4:1, lecz Łukasz Socała odpowiedźał bramką z dystansu i było 5:1 tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie mniej się działo, w 50 min. Relaks wykorzystał rzut karny , chwilę po tym Piotr Sordyl dobrze strzelił z rzutu wolnego piłka wpadła pod nogi Adriana Kryjaka który strzelił swoja 3 bramkę w tym spotkaniu. W 70 min. Andrzej Pasternak ładnie przyjął piłkę na 16 metrze minął dwóch obronów i strzałem z woleja strzelił 7 bramkę dla Znicza i swoją drugą w tym spotkaniu. Na końcu meczu gospodarze mieli jeszcze jeden rzut karny którego nie wykorzystali, lecz 2 min później strzelili bramkę z rzutu rożnego. Dziękujemy zawodnikom Znicza za walkę!! BR - Damian Gabryl (Bramkarz) RB- Zbigniew Piekiełko (prawy obrońca) * Zmiana 40min. na Miłosza Maciejczyka SW- Mateusz Ogiegło (stoper) CB- Maciej Piwowar (Środkowy obrońca) LB- Piotr Sordyl (Lewy obrońca) LW- Kamil Ogiegło (Lewy skrzydłowy) CM- Jakub Grzesiewicz (Środkowy pomocnik) CM- Łukasz Socała (Środkowy pomocnik) RW- Piotr Ogiegło (Prawy skrzydłowy) * Zmiana 40 min. na Konrad Kiszczak CF Adrian Kryjak (Napastnik) CF- Andrzej Pasternak (Napastnik)
Posted on: Sat, 07 Sep 2013 12:29:28 +0000