Lazio Rzym wygrywa 1:0 z Legią Warszawa w pierwszym meczu LE - TopicsExpress

Lazio Rzym wygrywa 1:0 z Legią Warszawa w pierwszym meczu LE grupy J!I co by nie powiedzieć mecz był nawet ciekawy a na wyróżnienie mimo porażki zasługuje moim zdaniem Saganowski ,Kosecki i Jakub Rzeźniczak alleee … polskie kluby jak i cala reprezentacja ma syndrom tzw. 2 połowy .. zespól praktycznie nie do poznania gdzie w pierwszej idealnie były takie elementy jak przechwyty i mądre ustawianie się tak w drugiej zepchnięci do defensywy popełnialiśmy tam największe błędy. lekkie ożywienie nastąpiło po 72 minucie spotkania ..ale brak szybkości podejmowanych decyzjach ..i nieuzasadnione granie do tyłu spowalniało grę ofensywną co nie pozwalało zaskoczyć przeciwnika .. wynik 1:0 nie jest wynikiem totalnej porażki czy jakimś hańbiącym ale przegrana zawsze będzie przegraną choć jak co niektórzy koledzy od FIfy wiedza ze 1;0 to nie porażka :) a brak szczęścia . Mimo wszystko Legia zagrała w miarę przyzwoicie a i doświadczenie zdobyte mam nadzieję że w przyszkolności zaprocentuje
Posted on: Thu, 19 Sep 2013 21:27:07 +0000