Marko Meble - HopTopArt.pl 2:6 (0:2) Bramki: Adam Samosionek, - TopicsExpress

Marko Meble - HopTopArt.pl 2:6 (0:2) Bramki: Adam Samosionek, Bartek Piec, Tomasz Samosionek 2, Mateusz Tetera (HopTopArt.pl) i Dariusz Musiał (samobójcza) oraz Paweł Butowicz, Michał Witasik (Marko Meble) Od początku drugiej odsłony widać, że to hoptopowcy rozdają karty. Jednak w 4 minucie niespodziewanie kontaktową bramkę zdobywają meblowcy - Paweł Butowicz, który silnym strzałem z prawego skrzydła zmniejsza rozmiary porażki. Po niespełna minucie zamieszanie pod bramką Marko i samobójcze trafienie Dariusza Musiała. Ponownie szybka odpowiedź Marko, akcja lewym skrzydłem, strzał Michała Witasika i kolejny kontakt (2:3). Szybkie spotkanie obfitujące w celne i silne strzały, z jednej i z drugiej strony. W 8 minucie Adam Samosionek podaje przed pustą bramkę do Tomasza Samosionka, który wślizgiem umieszcza futbolówkę w bramce. Pół minuty później czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie otrzymuje Paweł Butowicz. Niemal całą końcówkę spotkania emenemsi grać będą w osłabieniu. Wykorzystuje to natychmiast HTP, strzelając piątą bramkę - Mateusz Tetera. Marko Meble gra ostro, czego wynikiem jest wiele żółtych i czerwona kartka. Minutę przed końcem piłkę na sam na sam z bramkarzem dostaje Adam Samosionek, który kiwa bramkarza MM i spokojnie umieszcza futbolówkę w bramce. HopTop wygrywa pewnie 6:2.
Posted on: Wed, 13 Nov 2013 18:33:24 +0000